قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : دوشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

پایان روز سوم جستجو در اشترانکوه؛ خبری از آخرین کوهنورد مفقودی نیست

اخبار,اخبارحوادث,علی حسینی

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت: به دلیل تاریکی وسردی شدید هوا و بوران عملیات جستجو برای یافتن آخرین کوهنورد مفقود شده در اشترانکوه متوقف شد و صبح فردا عملیات جستجو ادامه می‌یابد.

رضا آریایی در گفت‌وگو با  تسنیم در ازنا، اظهار داشت: از صبح امروز تاکنون جستجو برای یافتن پیکر علی حسینی آخرین کوهنورد مفقود شده در اشترانکوه ادامه داشت ولی متاسفانه پیدا نشد؛ به دلیل تاریکی وسردی شدید هوا و بوران عملیات جستجو ساعت ۱۶ متوقف شد و از صبح فردا دوباره عملیات جستجو از سر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به انتقال پیکر ۷ کوهنورد جانباخته حادثه اشترانکوه به مشهد مقدس افزود: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان آرمستان مشهد، یک دستگاه کامیون سردخانه‌دار حمل گروهی اجساد، به منظور انتقال پیکر ۷ نفر از جانباختگان حادثه سقوط بهمن به استان اعزام و پیکرها را ساعتی دیگر به سمت مشهدس مقدس حمل می کند.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان لرستان با اشاره به مشخصات کوهنوردان جان باخته و نجات یافته حادثه اشترانکوه عنوان کرد: نام این ۹ کوهنورد جان باخته علیرضا عامری، مرتضی غلام پور، مجید زاده تراب، امان‌الله جوکار، ناصر اکبری، مهشید جان‌محمدی، اکرم حقانی، علی قاسم‌زاده و علی حسینی (جسد وی هنوز پیدا نشده است)  است که مرحوم جوکار الیگودرزی و ۸ کوهنورد دیگر از مشهد هستند.

آریایی با اشاره به نجات ۶ کوهنورد مشهدی در حادثه اشترانکوه لرستان بیان کرد: امیر تقی زاده، محمود فرنوش فر، حسن موسوی، سروش قادری، محسن اشرفی و سید رضا وحیدی ۶ کوهنورد دیگری است که در حادثه سقوط بهمن در اشترانکوه  نجات یافتند.

به گزارش تسنیم تیم کوهنوردی ۱۴ نفره از مشهد به همراه یک کوهنورد از الیگودرز ۵ روز قبل برای صعود به قلعه اشترانکوه لرستان عازم منطقه شدند که در مسیر صعود به قلعه براثر ریزش بهمن دچار حادثه شدند که  جسد ۸ کوهنورد مفقودی پیداشده و یک کوهنورد دیگر مفقود است.

 

 

گردآوری:مجله یک پارس

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

آذر ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« آبان    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰