امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

دستگیری ۳ زن و ۸ مرد در خانه فساد

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

پليس وقتي پا در مخفيگاه دزدان گذاشت نمي‌دانست ۱۱زن و مرد در آنجا مركز فساد و فحشا راه انداخته‌اند.

چند روز پيش زني كه در يك شركت تجاري در پايتخت كار مي‌كرد از محل كارش خارج شد تا به خانه برود. حوالي ميدان هفت‌تير بود كه ۲جوان موتورسوار به سمت او رفتند و در يك لحظه كيفش را از دست او قاپيدند و فرار كردند.

زن جوان شروع كرد به فرياد زدن اما دزدان در شلوغي خيابان ناپديد شدند. در چنين شرايطي مالباخته به اداره پليس رفت و به طرح شكايت پرداخت. او گفت: داخل كيفم ۲موبايل بود كه روي يكي از آنها كه متعلق به شركت محل كارم است جي‌پي‌اس وصل است. علاوه بر اين، پول، مدارك و كارت‌هاي عابربانكم به همراه رمزشان نيز به سرقت رفته است.

زن جوان پس از آنكه شكايت خود را مطرح كرد، ترجيح داد كه دست‌روي‌دست نگذارد و خودش هم براي پيدا كردن سارقان كيف‌قاپ دست به‌كار شود. او از طريق جي‌پي‌اسي كه روي يكي از موبايل‌ها نصب بود و بررسي برنامه كامپيوتري موفق شد موقعيت سارقان را شناسايي كند.

اين درحالي بود كه چند ساعت بعد پيامكي به دستش رسيد كه نشان مي‌داد ۱۰ميليوني كه در حسابش بوده، سرقت شده است. با توجه به اينكه پول يكجا برداشت شده بود، او احتمال داد كه دزدان با كارت عابربانك او خريد كرده‌اند. اين زن جست‌وجويش را ادامه داد و سرانجام توانست آدرس دقيق خانه سارقان در حوالي هفت تير را شناسايي كند.

خودش بي‌آنكه پليس را خبر كند راهي آنجا شد و در تحقيق از همسايه‌ها شنيد كه يكي از آن خانه‌ها پاتوق افراد شرور است كه زنان و مردان مرموزي به اين خانه تردد مي‌كنند. او حتي چند ساعتي خانه را زيرنظر داشت تا اينكه ۲سارقي كه كيفش را سرقت كرده بودند را هنگام خروج از آنجا ديد.

او ديگر مطمئن شده بود كه جست‌وجوهايش نتيجه داده و موقعيت دزدان را درست شناسايي كرده است. به اين ترتيب راهي اداره پليس شد تا اطلاعات خود را در اختيار كارآگاهان قرار دهد.

هنوز ۲روز از شكايت زن جوان نگذشته بود كه او آدرس دزدان را در اختيار پليس قرار داد و كارآگاهان با دستور قاضي سيدمحمودمحمدي، داديار شعبه اول دادسراي ويژه سرقت در عملياتي غافلگيرانه وارد پاتوق سارقان شدند. ۳زن و ۸مرد در آنجا دستگير شدند و كارآگاهان در بازرسي خانه، چندين كارت عابربانك، وسايل استعمال مواد‌مخدر، چند كيف زنانه و يك كلت كمري كشف كردند.

از سويي در ميان مردان دستگير شده، ۲ سارقي كه كيف زن جوان را سرقت كرده بودند شناسايي شدند و شواهد نشان مي‌داد كه سرقت‌هاي زيادي رقم زده‌‌اند. اما اين پايان ماجرا نبود چراكه كارآگاهان در تحقيقات خود پي‌بردند كه آنجا يك مركز فساد و فحشا هم بوده كه متهمان پول خوبي از اين راه به جيب زده بودند.

يكي از زنان دستگير شده اهل شهرستان بود و مدرك فوق‌ليسانس داشت. او كه از طريق تلگرام با سركرده باند سرقت و فحشا آشنا شده و براي كار به تهران آمده بود نقش آرايشگر باند را به‌عهده داشت.

او دختراني كه به مركز فساد و فحشا مي‌رفتند آرايش مي‌كرد تا آنها را زيبا نشان دهد. ۲زن ديگري كه عضو اين باند بودند با سارقان باند همكاري داشتند. اين دو زن با كارت عابربانك‌هاي مسروقه به طلافروشي‌هاي خيابان كريم‌خان مي‌رفتند و سكه مي‌خريدند.

سركرده باند كه مردي جوان است اقرار كرد كه مدتي قبل اسلحه كلت كمري خريده و براي محافظت از خود و اعضاي باند در خانه نگه داشته بود. از سويي سارقان كيف‌قاپ به ده‌ها فقره كيف‌قاپي در محدوده مركز پايتخت اقرار كردند و تحقيق در اين خصوص از سوي مأموران پايگاه سوم پليس آگاهي تهران ادامه دارد.

همشهري

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶