امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

مرد بی رحم همسر جوانش را خفه کرد

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

صبح دیروز مرد میانسالی در حالی که لباس سیاه پوشیده بود برای پیگیری پرونده قتل دختر جوانش به دادسرای جنایی آمد.

وی گفت: نزدیک به ۴۰ روز از مرگ دخترم می‌گذرد، اما هنوز قاتلش فراری است. او در این مدت یکی از دوستان دخترم را به قتل تهدید کرده بود و چند روز قبل هم تلفنی همسرم را تهدید به قتل کرده است.

وی ادامه داد: قاتل، پسر عموی من است که مدتی قبل به خواستگاری دخترم آمد و با هم ازدواج کردند. قاتل ورزشکار بود و در دوران نوجوانی و جوانی در تیم شاهین بازی می‌کرد، اما چندین سال است که ورزش را کنار گذاشته بود.

قاتل پس از ازدواج با دخترم مسافرکشی می‌کرد و از کارش راضی بود. آنها زندگی خوبی داشتند و هرگز فکر نمی‌کردم پسر‌عمویم روزی تنها دخترم را که امید من و همسرم بود به قتل برساند.

مدتی قبل متوجه شدم دخترم قصد دارد از او جدا شود، اما دخترم به خاطر احترامی که به من داشت، هیچگاه این موضوع را به من نگفت و من خیال می‌کردم آنها زندگی خوبی دارند تا اینکه با خبر شدم دخترم را در خانه‌اش به قتل رسانده است.

پس از قتل دخترم همسرم به شدت افسردگی گرفته است و الان در انتظار روزی است که قاتلش را دستگیر کنند. نزدیک به ۴۰ روز است که دخترم به قتل رسیده و قاتل همچنان فراری است.

او هر چند وقت یک بار با بستگان ما و دوستان دخترم تماس می‌گیرد و داغ ما را تازه‌تر می‌کند. قاتل چند روز قبل با یکی از بستگانم تماس گرفت و این بار همسرم را تهدید به مرگ کرده بود.

او گفته بود که هر کسی را ببخشد، همسرم مرا نمی‌بخشد و از او انتقام می‌گیرد. او دخترم را کشته و الان طلبکارانه تلفنی ما را تهدید به قتل هم می‌کند.

وی در پایان گفت: پس از قتل از طریق یکی از همسایه‌ها متوجه شدم قاتل مدتی قبل به خاطر مصرف زیاد شیشه به بیمارستان منتقل شده بود، اما دخترم این موضوع را به من نگفته بود. همچنین فهمیدم که چند روز قبل از حادثه، قاتل هر روز از بیرون غذا به خانه می‌آورده که احتمال می‌دهم آخرین غذا را مسموم کرده تا دخترم پس از خوردن بیهوش شود و قاتل راحت‌تر مرتکب جنایت شود.

آغاز ماجرا
ظهر روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه، قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل از دادسرای جنایی تهران با تماس مأموران کلانتری نارمک از قتل زن جوانی در خانه‌اش حوالی میدان تسلیحات در خیابان نظام آباد با خبر و همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شد.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن ۲۸ ساله‌ای داخل خانه روبه‌رو شدند که معاینات اولیه نشان داد، وی بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده است.

همچنین مشخص شد شوهر مقتول که مدت‌ها قبل با همسرش اختلاف داشته، پس از حادثه از خانه‌اش گریخته است. بدین ترتیب شوهر مقتول به عنوان مظنون به قتل از سوی کارآگاهان تحت تعقیب قرار گرفت. پس از گذشت ۳۶ روز از حادثه هنوز مأموران در تلاشند تا قاتل فراری را دستگیر کنند.
موبنا

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,668
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶