ماجرای کشت و کشتار یک قاچاقچی در فارس

در یک عملیات نفس گیر ۷۲۰ دقیقه ای در شهرستان فسا چهار نفر کشته و ۱۹ نفر از ماموران و مردم با شلیک گلوله زخمی شدند.

به گزارش خبر جنوب، حوالی ساعت ۵ بامداد دیروز نیروهای امنیتی با انجام کار اطلاعاتی بر روی فعالیت یک شرور فراری دریافتند که این قاچاقچی اسلحه و موادمخدر در روستای امیرحاجیلو بخش ششده و قره بلاغ فساست.

با به دست آمدن این سرنخ ماموران برای دستگیری شرور وارد عمل شده و ردپای وی را درمنزلش به دست آوردند از این رو بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شده و عملیات گسترده ای در این خصوص آغاز شد.

در ابتدای این عملیات دو نفر از اشرار به هلاکت رسیدند و یکی از ماموران نیروی انتظامی نیز زخمی شد که در ادامه، این عملیات جنبه گسترده تری پیدا کرد.

در ادامه عملیات با اطلاع از اینکه یک زن باردار در مخفیگاه این شرور حضور دارد، دستور بر توقف تیراندازی و عملیات صادر شد و با وساطت های مختلف درخواست شد که این زن باردار که همسر شرور سابقه دار بود از محل خارج شود اما متاسفانه با مخالفت های مختلفی همراه می شد. بزرگان محل و مسئولان بارها از این شرور درخواست کردند که خود را تسلیم کند اما شرور و همدستانش مخالفت کردند.

در نهایت برای اینکه به این زن باردار آسیبی و صدمه ای وارد نشود ساعت ۱۱ عملیات متوقف شد تا این زن و فرزند او را سالم از محل خارج کنند که حدود ساعت ۴ بعدازظهر موفق به این کار شدند.

پس از خروج همسر این شرور از منزل و اطمینان از اینکه کسی آنجا نیست ماموران منزل مورد نظر را به گلوله بستند در این درگیری مرد شرور و برادرش به هلاکت رسیده و بدین ترتیب عملیات ۷۲۰ دقیقه ای ماموران به پایان رسید.

این قاچاقچی که دارای سوابقی از جمله آدم ربایی، قتل، حمل سلاح غیرمجاز و … بود، در این درگیری مسلحانه شوهر خواهر و عموی خود را نیز به ضرب گلوله کشت.

در این درگیری مسلحانه این شرور سابقه دار به درخواست های ماموران توجهی نکرد و به همراه برادرش از داخل منزل اقدام به شلیک گلوله می کرد که ۱۹ نفر از اهالی روستا و ماموران زخمی شدند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *