امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

شهادت یک سرباز در درگیری با قاچاقچیان در جیرفت

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

فرماندار جیرفت گفت که در پی درگیری نیروی انتظامی با قاچاقچیان مواد مخدر در بخش ساردوئیه این شهرستان یک سرباز به شهادت رسید.

احمد امینی روش عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: درگیری مسلحانه عصر امروز در کوهای روستای ده دیوان بخش ساردوئیه بین ماموران انتظامی شهرستان جیرفت و سوداگران مرگ روی داد.

وی بیان کرد: قاچاقچیان دو نفر بودند که در این درگیری یکی از آنها به هلاکت رسید و نفر دیگر متواری شد.

رئیس شورای تامین شهرستان جیرفت گفت: یکی از سربازان حاضر در صحنه درگیری نیز شهید و یکی از نیروهای کادر انتظامی مجروح شد که بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت انتقال یافت.

وی عنوان کرد: نیروی کادر انتظامی از ناحیه پهلو زخمی شد و هم اکنون حال عمومی او رضایتبخش است.

امینی روش گفت: در این در گیری حدود ۴۵۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و یک دستگاه خودروی سمند نیز توقیف شد.

وی افزود: در حال حاضر همه نیروهای انتظامی و امنیتی منطقه برای دستگیری قاچاقچی متواری بسیج شده اند و امیدواریم بزودی دستگیر شود.

شهرستان جیرفت با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

2 دیدگاه برای “شهادت یک سرباز در درگیری با قاچاقچیان در جیرفت”

  1. آزاده.پ گفت:

    امیدوارم نفر دیگه زودتر دستگیر بشه و اینکه به مجازات خودشون برسن، حیف جوونای ما اینطور دارن پَر پَر میشن، گاهی بی احتیاطی و گاهی بی رحمی….

  2. کاظم پروز گفت:

    سلام من نوه عمه این شهیدبزرگوارهستم بهنام چوپانژاداسم این شهیدهستش اون تک پسرخانواده اشون بودایانبایدتک فرزندهامعاف بشن اون چندماهی میشدعقدکرده بود ومیخواست بعدخدمت ازدواج کنه فقط۱۲روزتاپایان خدمتشون مونده بود

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب