امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

روایت یک قتل دلخراش در شیراز: موبایلم گم شد، مادرم را با بلوک سیمانی کُشتم

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

«موبایلم در خانه گم شده بود! عصبانی بودم با مادرم درگیر شدم و او را کشتم!» اینها بخشی از اعترافات جوانی است که چند روز قبل مادرش را در شیراز کشت.

 به  گزارش  خبرجنوب  ؛چند روز قبل مأموران یکی از کلانتری های شیراز از طریق مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان یك فقره فوت مشكوك قرار گرفتند.

 

با حضور مأموران كلانتری در محل و تأیید خبر مراتب به بازپرس كشیك قتل دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد.

 

با حضور درخشان، بازپرس دادسرای امور جنایی، عوامل تشخیص هویت و تیم بررسی صحنه جرم اداره پلیس آگاهی در محل تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد.در بررسی های مقدماتی مشخص شد كه جسد متعلق به زنی میانسال است كه غرق در خون گوشه ای افتاده است.

 

با آغاز تحقیقات در صحنه ،جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت. در تحقیقات مشخص شد که زن میانسال توسط پسرش به قتل رسیده است.

 

بار دیگر تحقیقات فنی از خانواده قربانی در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و در نهایت پسر این زن که چارهای جز بیان حقیقت نديده بود لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف كرد.

 

وی در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: من و مادرم مدام سر موضوعات مختلف باهم درگیر می شدیم.

 

روز حادثه تلفن همراهم در خانه گم شده بود از این موضوع عصبانی بودم و با او درگیر شدم. گم شدن موبایل مرا بسیار عصبانی كرده بود و با او شروع به جر و بحث كردم كه ادامه آن منجر به درگیری میان ما شد.

 

وی ادامه داد: زمانی كه از هم جدا شدیم و مادرم نشست، بلوک سیمانی را به سمت او پرتاب کردم كه در نهایت منجر به مرگش شد.

 

با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل مادرش، او با قرار بازداشت از سوی مقام قضایی در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفته است.

 

گفتني است پرونده اين پسر جاني هم اكنون در دادسراي جنايي شيراز نزد بازپرس درخشان در دست بررسي است و به زودي اين پرونده با رفع زواياي پنهان جنايت با صدور قرار مجرميت و كيفر خواست براي صدور حكم نهايي به دادگاه كيفري ارسال مي شود.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,705
  • مرداد ۱, ۱۳۹۶