امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

دومین شلیک مرگبار یک پلیس در کمتر از یک ماه

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
مأمور جوان که حدود بیست روز قبل درجریان عملیات تعقیب وگریز، راننده یک خودروی سرقتی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود روز پنجشنبه نیز راکب یک موتورسیکلت را که به سوی او اسپری اشک آور پاشیده بود از پا درآورد.

به گزارش ایران ؛ به‌دنبال این ماجرا، چندین نفر از اهالی خیابان دستغیب درمشهد که شاهد ماجرا بودند نسبت به این تیراندازی مرگبار اعتراض کردند که باحضور بموقع بازپرس و مأموران یگان ویژه پلیس، آنها متفرق شدند.

 

دقایقی بعد نیزتحقیقات تخصصی در این باره کلید خورد. مأمور جوانی که اقدام به تیراندازی کرده بود، به بازپرس حسینی گفت: درحال گشتزنی بودیم که به راکبین موتورسیکلت مشکوک شده ودستورایست دادیم که آنها هم توقف کردند. همان موقع مدارک شناسایی راکب موتورسیکل ت را خواستم این درحالی بود که چند نفر از مردم و رهگذران دور ما حلقه زده بودند. اما ناگهان بین من و راکب موتور درگیری لفظی رخ داد که او با اسپری اشک آور به من حمله ورشد. من نیز ابتدا تیر هوایی شلیک کرده و بعد از آن به ناچار دو تیربه سوی مرد جوان شلیک کردم.»ازسوی دیگر در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد تیراندازی زمانی اتفاق افتاده که مرد موتورسوار پشتش به مأمور بوده است و مأمور جوان دو تیر به کتف و پای موتورسوار شلیک کرده است.

 

بازپرس حسینی با اعلام این خبر گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد، مأمور جوان حدود ۲۰ روز قبل، هنگام گشتزنی به خودرویی مشکوک شده و با بررسی شماره پلاک خودرو متوجه سرقتی بودن آن شده است. بنابراین همان موقع دستور ایست داده اما سرنش می‌کند. همان موقع مأمور جوان به تیراندازی پرداخته که راننده جوان باشلیک گلوله فوت می‌کند. بررسی‌ها نیزنشان داد که راننده خودرو، سابقه سرقت داشته و مدتی قبل از زندان آزاد شده است.

 

باتوجه به دو مورد تیراندازی منجر به مرگ مأمور جوان، بازپرس سید جواد حسینی دستور بازداشت موقت او و تشکیل کمیسیون تخصصی برای رسیدگی به تیراندازی‌ها را صادر کرد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,691
  • مرداد ۱, ۱۳۹۶