امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

سرقت از پیرزن تنها

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
سارقان بی‌رحم پس از ورود به منزل پیرزن تنها در فرمانیه، اموال وی را به سرقت بردند.

به گزارش تسنیم، سارقانی که مدتی قبل پس از ورود به خانه پیرزن تنها در فرمانیه از وی سرقت کرده و دستگیر شده بودند، به‌همراه شاکی پرونده در شعبه پنجم دادسرای ناحیه ٣٤ تهران حاضر شدند.

 

پیرزن ٨٢ساله در اظهاراتش درباره جزئیات روز سرقت به علی وسیله‌ایزدموسی، بازپرس پرونده، گفت: در آپارتمانی در فرمانیه سکونت دارم، چهار سال قبل شوهرم فوت کرد و از آن به‌بعد تنها زندگی می‌کنم، حدود ساعت هشت صبح روز سرقت در خانه نشسته و مشغول خواندن قرآن بودم که ناگهان این سه مرد جوان با شکستن در خانه، وارد منزلم شدند.

 

آنها در ابتدای ورود به منزلم سیم تلفن را کشیدند و با تهدید چاقو از من خواستند که صدایم درنیاید، بعد نیز النگوهایم را از دستم قیچی کردند و تمامی خانه را گشتند.

 

وی ادامه داد: این سارقان بی‌رحم مدام من را تهدید می‌کردند و می‌گفتند اگر صدایم دربیاید من را می‌کشند، آنها دوهزارو ٧٠٠ دلار، مقداری پول نقد، ساعت طلا، انگشتر برلیان گران‌قیمت و وسایل دیگری را از منزلم سرقت کردند و زمانی که کارشان تمام شد، تهدید کردند که پلیس را در جریان این سرقت قرار ندهم. آنها حتی صندوق صدقات داخل خانه را دزدیدند، یکی از این سارقان، ماهی‌فروشی است که حدود یک‌سال از او ماهی می‌خریدم.

 

پس از اظهارات پیرزن، ماهی‌فروش سارق در اعترافاتش به بازپرس گفت: در فرمانیه ماهی‌فروشی داشتم و این پیرزن هرازچندگاهی از من ماهی می‌خرید. من که فهمیده بودم او تنها زندگی می‌کند، خانه‌اش را پیدا کردم، پس از آن نیز وسوسه شدم و نقشه سرقت از خانه پیرزن را طراحی کردم. بعد با دوستانم به خانه پیرزن رفتیم و از دیوار حیاط وارد آپارتمان شدیم، پس از آن با استفاده از دیلم در منزل پیرزن را شکستیم و وارد خانه شدیم، او را تهدید به مرگ کردیم و وسایل گران‌قیمت و مقداری از پول را به سرقت بردیم. پس از سرقت نیز طلاجات و دلارهای سرقتی را فروختیم.

 

دو همدست دیگر ماهی‌فروش سارق نیز اظهارات او را تأیید کردند و سرانجام به دستور بازپرس پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,655
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۶