امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

مرگ دلخراش دو خواهر بر اثر سقوط در چاه

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: ۲ دختر خردسال حدود ۲ و هشت ساله به علت سقوط در چاه در منطقه حصارحاج شمسعلی شهر همدان جان خود را از دست دادند.
محمدرضا بیاناتی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: شواهد و اظهارات گویای این است که ۲خواهر هنگام بازی در داخل حیاط منزل مسکونی به داخل چاه سقوط کرده و به علت غیبت طولانی مدت آنها خانواده نگران شده و متوجه سقوط آنها در داخل چاه می شوند.

وی خاطرنشان کرد: ساعت ۱۷ و هشت دقیقه روز گذشته (یکشنبه) گزارش سقوط این ۲ خواهر به داخل چاه به آتش نشانی اطلاع رسانی شد، و عوامل آتش نشانی مستقر در ایستگاه های ۱۲ و ۱۸ در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافته و عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: ابتدا کودک حدود ۲ ساله که بر روی آب شناور بود توسط آتشنشانان از داخل چاه خارج شده و به مدت ۱۵ دقیقه نیز عملیات سی پی آر جهت احیاء صورت گرفت.

بیاناتی یادآور شد: با وجود تلاش آتشنشانان ولی علائم حیاتی این کودک بازنگشت و کودک توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: با پایان یافتن عملیات خارج کردن این کودک از داخل چاه، خانواده این کودک مدعی شدند یکی دیگر از فرزندانشان نیز مفقود شده که احتمال می رود وی نیز در داخل چاه سقوط کرده باشد.

بیاناتی اظهار داشت: تیم های آتشنشانی دوباره وارد چاه شده و کودک هشت ساله که به زیر آب رفته بود را از چاه خارج کرده و توسط خودروی آتش نشانی آن را به بیمارستان منتقل کردند.
منبع: خبرآنلاین

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,668
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶