امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

پایان شرارت های مسلحانه گروه جنایتکار لاتورسر در جنوب/لاتورسر به معنای گردباد است

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

اعضای شبکه جنایتکاران مسلح معروف به لاتورسر-گردباد-در جنوب کشور بازداشت شدند.
به گزارش ایران ,سردار عزیزاله ملکی گفت : در پی چند اخلالگری و شرارت توسط اعضاء یک باند پنج نفره در مناطق شرق استان ، جاسک و بشاگرد و متواری شدن عاملان شرارت، ماموران پلیس اطلاعات شهرستان جاسک موضوع شناسایی و دستگیری اعضاء این باند را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
Image result for ‫گروه جنایتکار لاتورسر‬‎
وی افزود : با تلاش همه جانبه و شبانه روزی مأموران و بهره گیری از شیوه های پلیسی مشخص شد افرادی با تشکیل یک باند به نام گروه ” لاتورسر ” که در زبان بلوچی به معنی” گردباد ” است مرتکب شرارت و جرایم متعددی نظیر راهبندی و اخاذی از مهندسین سد جگین ، حمل مسلحانه موادمخدر، راهبندی به قصد سرقت موتور و تیراندازی منجر به جرح و تهدید به قتل شده اند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: پس از دستگیری شرور “احمد م” معروف به “دوستک ” در اول آبان ماه، در بازجویی فنی انجام شده متهم ، دیگر اعضاء باند و همدستان خود را معرفی که با توجه به حساسیت موضوع و اقدامات اعضای باند و ایجاد رعب و وحشت مراتب دستگیری اعضاء باند مذکور در شورای تامین شهرستان جاسک طرح و پس از هماهنگی با مقام قضائی پس از چندین روز کار اطلاعاتی مخفیگاه یکی دیگر از اعضای باند به نام”مجید م “در روستای گزدان شناسایی شد.

سردار ملکی خاطرنشان کرد: مأموران به محل مورد نظر اعزام و در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند که در بازجویی اولیه متهم به حمل و نگهداری سلاح جنگی ،سرقت شتر و اخاذی از مهندسان سدجگین با همکاری و مشارکت دیگر اعضاء باند اعتراف کرد.

این مقام انتظامی استان خاطر نشان کرد : در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,675
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۶