قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

داعش شمشیرساز معروف خود را سر برید

گروه تروریستی داعش یکی از شمشیرسازهای معروف خود را به اتهام خیانت در غرب موصل اعدام کرد.

داعش شمشیرساز معروف خود را گردن زد
به گزارش مجله خبری یک پارس به نقل از سومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد: گروه تروریستی داعش یکی از شمشیرسازهای معروف خود ملقب به “ابوحمزه سوری” را اعدام کرد.

به گفته این منبع، ابو حمزه سوری یکی از معروفترین شمشیرسازهای داعشی بود که شمشیرهایش در دست سرکرده های این گروه در موصل و رقه است.

این منبع افزود: گروه تروریستی داعش وی را با آخرین شمشیری که خودش ساخته بود، به اتهام خیانت به این گروه، در غرب موصل سر برید.

از سوی دیگر، یک منبع امنیتی در استان کرکوک اعلام کرد: تروریست های داعش مردم شهر حویجه را به انتخاب یکی از دو راه “مبارزه” یا “پرداخت پول و خروج از شهر” وادار کرده است.

به گزارش این منبع، «دیوان مالی» گروه تروریستی داعش برخی از عناصر این گروه را به مناطق مختلف این شهر فرستاده تا مردم را به انتخاب گزینه‌ای از میان ماندن و مبارزه یا رفتن و پرداخت پول به این گروه، وادار کنند.

این گروه تروریستی مبلغ ۱۵۰۰ دلار یا اعطای طلا با همین ارزش را برای هر فردی که خواستار خروج از شهر است، در نظر گرفته است.

گروه تروریستی داعش، که تحت محاصره نیروهای امنیتی و نیروهای بسیج مردمی است، به شدت دچار ضعف شده و با این اقدامات سعی دارد بیش از پیش بر مردم این منطقه فشار وارد کند و آنان را سپر انسانی خود سازد.

مطالب مرتبط

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

اردیبهشت ۱۳۹۸
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« فروردین   خرداد »
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱