امروز : سه شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

شکست حمله گسترده داعشی‌ها به فرودگاه دیرالزور

image

منابع سوری از شکست مجدد گروه تروریستی داعش در سیطره بر فرودگاه نظامی دیرالزور در شمال شرقی سوریه خبر دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سوریه، نیروهای ارتش با همکاری کمیته‌های مردمی، حمله مجدد تروریست‌های داعشی به فرودگاه نظامی دیرالزور واقع در شمال شرقی سوریه را دفع کردند.

تروریست‌های داعشی حمله گسترده‌ای را از سمت شمال و شرق و به طور مشخص از سمت مزارع الدغیم و نقطه ابوالولید و شهرک حویجه صکر در اطراف شهر دیرالزور آغاز کردند

یک منبع نظامی سوری با بیان این مطلب گفت گروه تروریستی داعش از تعداد زیادی تروریست در این حمله استفاده کرد و علاوه بر آن سه خودروی بمب‌گذاری شده هم در این یورش مورد استفاده قرار گرفت و تروریست‌ها قصد داشتند این خودروها را در نزدیکی دیوارهای فرودگاه منفجر کنند، اما نیروهای ارتش توانستند پیش از رسیدن این خودروها به نقاط مورد نظر، آنها را منفجر کنند و سرنشینان آن هم به هلاکت رسیدند.

منبع سوری همچنین از درگیری‌های شدید میان ارتش سوریه و تروریست‌های داعشی در الحویقه و الجبیلیه در حومه شهر دیرالزور و حملات جنگنده‌های ارتش به مواضع داعشی‌ها در منطقه المیادین خبر داد که به کشته شدن شمار زیادی از تروریست‌ها منجر شد.

از سوی دیگر گروه تروریستی داعش، سامر محمد خبرنگار یک گروه مخالف سوری در دیرالزور را به اتهام جاسوسی از مواضع این گروه در داخل شهر دیرالزور اعدام کرد.

در حمص واقع در منطقه میانی سوریه، نیروهای ارتش با همکاری گروه‌های دفاع مردمی به پیشروی به سمت شهرک القریتین در حومه شرقی شهر ادامه می‌دهند و توانستند چند تپه اطراف شهرک را پس از درگیری با تروریست‌های داعشی در سمت غربی آن آزاد کنند.

نیروهای ارتش همچنین مواضع و مخفیگاه‌های تروریست‌ها را در روستاهای الحزم، الرمیله و الزعفرانه در حومه جنوب شرقی حمص هدف قرار دادند که تلفاتی به آنها وارد کرد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 135
  • 39
  • 3,089
  • 898
  • 144,683
  • 11,595
  • آبان ۴, ۱۳۹۵