قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

یکی از وحشیانه ترین شکنجه های داعش

یکی از حامیان گروه تروریستی داعش در زندان “مید نورث کست” استرالیا به هم سلولی خود که یک سرباز استرالیایی بود حمله کرد. وی از یک شیء تیز استفاده کرد تا به منظور مجازات این سرباز عبارت “e4e” به معنای “چشم در برابر چشم” را روی سر وی حک کند.  این حامی داعش حتی یک حوله روی سر قربانی ۴۰ ساله قرار داد و آب جوش روی سر او ریخت. این سرباز با وضع بحرانی به بیمارستان منتقل شد.

 

سرباز استرالیایی که در کشور تیمور شرقی در جنوب شرق آسیا خدمت کرده به دلیل سابقه حملات و جنایات در پرونده خود در زندان به سر می برد.

 

مقامات ارشد زندان گفتند این جوان متهاجم ۱۸ ساله از حامیان گروه تروریستی داعش محسوب می شد. وی پیشتر نیز از طریق ایمیل تصاویری از گردن زنی برای عناصر گروه تروریستی داعش ارسال کرده بود. گزارشها حاکی از آن است که این جوان تصویر پرچم گروه تروریستی داعش را روی دیوار سلول خود نیز کشیده بود.

 

گروه تروریستی داعش از شعار “چشم در برابر چشم” برای شکنجه و مجازات های وحشیانه مردم و حتی عناصر خود استفاده می کند.  درگیری میان زندانیان پنجشنبه عصر در این زندان در غرب شهر کمپسی در “ولز جنوبی نو” در استرالیا رخ داد.

 

پیتر سورین، مأمور سازمان “خدمات اصلاحی” با تأیید خبر درگیری گفت: این دو نباید در یک سلول قرار داده می شدند. این یک اشتباه بزرگ بود و در حال حاضر این مسئله مورد بررسی قرار گرفته است.  باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

ارسال نظرات

یک دیدگاه برای “یکی از وحشیانه ترین شکنجه های داعش”

  1. سجاد گفت:

    به نظر من که داعش اونقدرم که میگن بد نیست من که عاشقشونم دمشون گرم جیگر دارن …

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

فروردین ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱