قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

داعش فوتبال یورو ۲۰۱۶ را زیر نظر دارد

رئیس سازمان اطلاعات داخلی آلمان گفته است که گروه تروریستی داعش، رقابت های فوتبال یورو ۲۰۱۶ را برای حمله احتمالی زیر نظر دارد هرچند که در حال حاضر شواهد محکمی در مورد طرح ریزی یک حمله از سوی این گروه در دست نیست.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز از برلین، این اظهار نطر «هانس گئورگ ماسن» رئیس اداره فدرال دفاع از قانون اساسی پس از آن ایراد شد که رئیس سازمان جاسوسی فرانسه اعلام کرد که شبه نظامیان داعش خود را برای سلسله حملات بمب گذاری علیه جمعیت های بزرگ در فرانسه مهیا می کنند.

فرانسه که در آن گروه های تروریستی در حملات هماهنگ به کافه ها، رستوران ها و یک ورزشگاه فوتبال و یک تالار موسیقی در پاریس ۱۳۰ نفر را کشته اند، میزبان مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ خواهد بود؛ این رقابت ها از دهم ژوئن شروع می شود و یک ماه در ۱۰ ورزشگاه سراسر این کشور ادامه خواهد یافت.

ماسن به روزنامه ‘راینیش پست’ گفت : ‘ما می دانیم که داعش جام ملت های اروپا را زیر نظر دارد.’
به گفته وی، هرچند که شواهد قوی و محکمی در مورد برنامه ریزی یک حمله وجود ندارد ولی پس زمینه پرسر و صدا و نشانه های فزاینده ای در این مورد وجود دارد که داعش، القاعده یا جبهه النصره قصد حمله علیه اهداف غربی را دارند.

انتظار می رود که حدود ۲٫۵ میلیون تماشاگر در ۵۱ بازی ۲۴ تیم حاضر در یورو ۲۰۱۶ حضور داشته باشند؛ همچنین ‘مناطق تماشاگر’ برای جمعیت هایی که خواستار دیدن بازی ها از صفحات بزرگ تلویزیونی در شهرهای بزرگ هستند، ایجاد خواهد شد.

مطالب مرتبط

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

فروردین ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱