قطع دست و پاى نوجوان ١٤ ساله توسط داعش

این پسر که خودش را عمر معرفی می‌کند در سوریه به چنگ داعش افتاد و یک ماه و نیم شکنجه شد تا عضوی از کودکان تروریست داعش شود اما او قبول نکرد و به همین علت داعشی‌ها این مجازات هولناک را برایش در نظر گرفتند.
عمر در گفتگو با کانال ۴ فرانسه، درباره تنبیهش که سه هفته پیش رخ داده است، می‌گوید:داعشی‌ها همه مردم منطقه را در یک خیابان جمع کردند و بعد جلوی چشم آنها، دست راست و پای چپم را قطع کردند. داعشی‌ها پیش از آن که عمر را مثله کنند در خانه‌ها و خرابه‌ها به دنبال کودکان و نوجوانان منطقه گشتند و وادارشان کردند که حتما در مراسم قطع دست و پای عمر حاضر شوند تا درس عبرت بگیرند. آنها ساعد نحیف عمر را به زور روی یک بلوک چوبی نگه داشتند و ناگهان، مردی غول پیکر که داعشی‌ها « بولدوزر » صدایش می‌کردند، آن را با ساتور، جلوی چشم‌های خودش و دیگران با یک ضرب قطع کرد.
عمر با بغض می‌گوید «خون از دستم فوران کرد اما آنها رحم نکردند و پایم را هم بریدند و سپس اعضای قطع شده بدنم را مقابلم گذاشتند تا تماشایشان کنم». گروه‌های جنگجوی کودکان داعشی، در بسیاری از فیلم‌های تروریستی که داعش آنها را متنشر می‌کند، زیاد دیده می‌شوند. این بچه‌ها همان‌هایی هستند که جلوی دوربین بی‌رحمانه سر قربانیان‌شان را می‌برند و به دوربین لبخند می‌زنند. برخی کارشناسان تروریست می‌گویند این بچه‌ها پیش از جنایت با مواد مخدر صنعتی خاصی نشئه می‌شوند که آنها را برای اعمال خشن، جری‌تر می‌کند، هرچند آموزش‌های آنها نیز در سنگدلی و قساوت شان بی‌تاثیر نیست. داعش، از این کودکان برای عملیات انتحاری هم استفاده می‌کند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *