امروز : یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

جمشید مشایخی: مردم سریال‌های آشغال ترکیه‌ای را نبینند

 جمشید مشایخی جمشید مشایخی: مردم سریال‌های آشغال ترکیه‌ای را نبینند

به گزارش یک پارس به نقل از فارس، نشست خبری «گزارش یک نگرانی» فیلم و عکس موبایلی آب صبح امروز با حضور اصحاب رسانه و همچنین دبیر جشنواره سیدجواد رضویان، محمدحسین لطیفی، جمشید مشایخی و سایر برگزارکنندگان آن در شرکت آب و فاضلاب تهران برگزار شد.

جمشید مشایخی پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که به عنوان رئیس افتخاری این جشنواره در این نشست حضور داشت اظهار کرد:‌ بنده خدمتگزار مردم هستم زیاد حرف می‌زنیم مردم خسته می‌شوند و حرف‌های زیاد را گوش نمی‌کنند خیلی کوتاه می‌گویم طبق آمار سال‌های پیش تعداد ۷ هزار و ۷۷۰ حلقه چاه آب وجود داشته که بیش از ۳۰۰تای آن غیرمجاز است. کاهش بارندگی موجب خشکسالی بسیاری از رودخانه‌ها شده است. آبی را که بی‌رویه مصرف می‌شود را می‌توان برای کشاورزی صرف کرد.

 

جمشید مشایخی در ادامه صحبت‌هایش نکاتی را در ارتباط با مصرف کم آب به مردم گوشزد کرد همانند جلوگیری از مصرف زیاد آب به هنگام شستن دست و صورت و یا استحمام. بعد از صحبت‌های وی علیرضا ابراهیمی مدیر اجرایی جشنواره اظهار کرد:‌ سعی کردیم با یک نگاه دغدغه‌مند به این موضوع بپردازیم تا تأثیرگذار باشد ما با دعوت از همه مردم و هنرمندان کمی در این امر ما را یاری کنند این جشنواره قرار است که در بخش نگاه حرفه‌ای داشته باشد که آن را به موقع اعلام خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود:  به این نتیجه رسیدیم که یکی از مهمترین راه‌ها برای فرهنگ‌سازی برگزاری یک جشنواره فرهنگی است. ما با معضل بزرگی روبه‌رو ه ستیم و با یک جلسه و نشست نمی‌توان آن را حل کرد حضور چشمگیر هنرمندان و ورزشکاران که مردم به آنها علاقه دارند می‌تواند به ما کمک کنند و همچنین همکاری آنها با ما نشان از اهمیت این موضوع است و می‌تواند نشان همدلی را با خود به همراه داشته باشد. همچنین شرایطی فراهم شده تا از طریق نرم‌افزارهای موبایلی مردم بتوانند آثار خود را برای ما ارسال کنند.

در ادامه برنامه؛ جمشید مشایخی پیشنهاد داد که محمدحسین لطیفی سریالی را در ارتباط با بحران آب بسازد تا مردم خیلی بهتر با این موضوع آشنا شوند و سریال‌های آشغال ترکیه‌ای را نبینند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 916
  • 322
  • 3,137
  • 834
  • 144,516
  • 11,539
  • آبان ۲, ۱۳۹۵