قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

چرا آتیلا حجازی برای نیکی کریمی بازی کرد؟

آتیلا حجازی – فرزند مرحوم ناصر حجازی – در «شیفت شب» فیلم جدید نیکی کریمی، در چند سکانس کوتاه حضور داشت.

این فیلم اکنون روی پرده سینماست. پسر مرحوم حجازی درباره حضور در شفیت شب به «خبرورزشی» توضیح می‌دهد: «من در این سال‌ها چهار پیشنهاد برای بازیگری در سینما داشتم. حالا نمی‌خواهم اسم کارگردان‌ها را ببرم ولی در سالیان نسبتاً دور، دو پیشنهاد داشتم که آن موقع در تیم استقلال بازی می‌کردم ولی هر دو پیشنهاد را همان موقع رد کردم. ۵ – ۶ سال بعد هم یک پیشنهاد دیگر رسید.»

او در پاسخ به این پرسش که “چه زمانی با خانم کریمی کار را شروع کردید و چه شد این پیشنهاد را قبول کردید؟” می‌گوید: «راستش نزدیک به سه سال قبل بود که خانم کریمی به من پیشنهاد دادند. ایشان با من تماس گرفتند و خواستند که چند سکانس کوتاه در فیلمشان حضور داشته باشم.»

اما چه شد که آتیلا با وجود علاقه‌مند نبودنش به بازیگری، این پیشنهاد را پذیرفت؟ او پاسخ می‌دهد: «خانم کریمی هر زمانی که مراسمی بوده دعوت ما را پذیرفته و آمده، به همین خاطر من هم به پیشنهاد ایشان جواب مثبت دادم و در فیلم ایشان حضوری کوتاه داشتم. خوشحالم که حضور کوچکی در فیلم شیفت شب داشتم.»

آتیلا گویا حالا به بازیگری علاقه‌مند شده است. او در این باره توضیح می‌دهد: «خب در مجموع بازیگری را دوست دارم. جزو کارهایی است که به آن علاقه‌مند هستم. به همین دلیل هم پیشنهاد خانم کریمی را قبول کردم.»

خبر ورزشی

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

اسفند ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« بهمن   فروردین »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹