قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

نوشته های تازه

تبلیغات متنی

  توضیح صدا و سیما درباره عدم پخش مصاحبه ظریف

   pic 38895 1450501632 300x220 - توضیح صدا و سیما درباره عدم پخش مصاحبه ظریف

  پيرو موضع‌گيري سخنگوي وزارت امور خارجه در خصوص مصاحبه مجري برنامه ورزشي ۹۰ با وزير محترم امور خارجه، ذكر نكاتي براي اطلاع افكار عمومي ضروري است؛

  ۱- گفت‌وگو و مصاحبه با رجل سياسي، مذهبي و شخصيت‌هاي مختلف  تابع ميل و نظر شخصي تهيه‌كننده يا عوامل برنامه نمي‌باشد. درصورتي كه شبكه‌اي قصد انجام مصاحبه با اين‌ افراد را داشته باشد، مسئولان شبكه از مصاحبه‌شونده به طور رسمي دعوت بعمل مي‌آورند تا مصاحبه انجام شود و اين روالي است كه در همه رسانه‌ها مرسوم است.

  ۲- در موضوع مصاحبه مجري برنامه ورزشي نود با رئيس دستگاه ديپلماسي هيچ‌گونه درخواستي از سوي شبكه سه سيما براي انجام مصاحبه با جناب آقاي دكتر ظريف ارسال نشده است و مجري برنامه شخصاً و بدون اطلاع و هماهنگي با شبكه به انجام اين مصاحبه و اعلام خبر پخش آن مبادرت ورزيده است.

  ۳- برنامه ورزشي نود كه سال‌ها از عمر آن مي‌گذرد، يك برنامه صرفاً ورزشي و آن هم در حوزه فوتبال است و تمام تلاش دست‌اندركاران شبكه سه، ساماندهي برنامه براي پاسخگويي به مطالبات ورزشي مخاطبان در حوزه تخصصي فوتبال و تحليل و بررسي اين رشته ورزشي است.

  ۴- درخصوص اينكه وزارت امور خارجه نامه رسمي از طرف مسئولان سازمان را براي انجام مصاحبه درخواست نكرده خود بايد پاسخگو باشد، اما اينكه تهيه‌كننده بدون اطلاع و هماهنگي با مسئولان شبكه اقدام كرده است از سوي سازمان پيگيري مي‌شود.

  مطالب مرتبط

  ارسال نظرات

  پاسخی بگذارید

  آخرین مطالب

  تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۸
  شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبهجمعه
  « خرداد  
  ۱۲۳۴۵۶۷
  ۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
  ۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
  ۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
  ۲۹۳۰۳۱