قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

بازیگران برنده اسکار درفیلم جدید فرهادی؟!+عکس

به نقل از ورایتی، اصغر فرهادی برای فیلم جدیدش که به زبان اسپانیایی ساخته خواهد شد، با پنه لوپه کروز و خاویر باردم برای بازی در فیلمش صحبت کرده است.

El Deseo شرکت اسپاینایی پدرو و آگوستین آلمادوار و Memento شرکت ماله گای، تهیه این فیلم را بر عهده دارند.

 بازیگران برنده اسکار درفیلم جدید فرهادی؟

ماله گای، تهیه کننده دو فیلم قبلی اصغر فرهادی گفته این فیلم اسپانیایی از علاقه فرهادی و کروز برای همکاری باهم شکل گرفته است. این تهیه کننده اعلام کرده است اصغر فرهادی در حال حاضر در حال نوشتن فیلمنامه است و ماه آینده برای پیدا کردن لوکشین مناسب به اسپانیا سفر خواهد کرد و انتظار این است که فیلمبرداری در تابستان آینده یا اوایل پاییز آغاز شود.

ورایتی در ادامه می‌نویسد: پلات این فیلم مانند اکثر فیلم های فرهادی در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما می دانیم داستان حول خانواده ای شراب ساز(winemaker) می چرخد که در نواحی حاشیه ای در اسپانیا زندگی می کنند.

ماله گای به ورایتی گفته فیلم تازه اصغر فرهادی یک تریلر روانشناسانه با اندکی چاشنی آگاتا کریستی است و گیرایی خاصی دارد. اگوستین آلمادور هم گفته است: ما فیلم های فرهادی بسیار تحسین می کنیم و شباهت ها و علایق مشترکی داریم. در گذشته، وقتی چنین نزدیکی ای با هنرمندان بزرگی مثل گیلمورو دل تورو داشتیم، این نزدیکی در نهایت به تهیه پروژه هایی مشترک منجر شد.

گفته می شود اصغر فرهادی در ابتدا قصد داشت فیلم اسپانیایی اش را اکتبر گذشته در اسپانیا کلید بزند، اما به دلیل دلتنگی به ایران رفته و فیلم فروشنده را آغاز کرده است. مال گای به ورایتی گفته پیچیدگی هایی مثل انتخاب بازیگر این پروژه را به تعویق انداخته و قرار است یک هنرپیشه مرد امریکایی به گروه بازیگران اضافه شود.

به دلیل حرف و حدیث‌هایی که معمولا فرهادی در ایران، هنگام انتشار اخبار پروژه‌های خارجی یا گفتگوهای مطبوعاتی‌اش در فرنگ، پیش می‌کشد، تصویر پیج منبع را منتشر می‌کند. این قولی است که پیش از جشنواره کن، درباره اخبار فرهادی داده بودیم.

 بازیگران برنده اسکار درفیلم جدید فرهادی؟

کافه سینما

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب