امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

انگشتان کوتاه ترامپ نقطه ضعف اوست + عکس

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

«دونالد ترامپ» در انتخابات مقدماتی روز «سه شنبه بزرگ» در بیشتر ایالت‌ها پیروز شد. با این حال دو نقد بزرگ بر ترامپ وارد است که تقریبا غیر قابل تحمل به نظر می رسد. اول اینکه او بر خلاف آنچه ادعا می کند چندان هم ثروتمند نیست. دوم اینکه با هر عنوانی که می خواهید او را خطاب کنید: نژادپرست، قلدر،بیگانه ستیز؛ ولی در هیچ شرایطی به انگشتان او توهین نکنید. اشتباهی که سناتور«مارکو روبیو» انجام داد.

هفته گذشته سناتور«مارکو روبیو» در یک مناظره گفت: “درک اینکه چرا دستان او (ترامپ) کوچک و به اندازه دست یک شخصِ کوتاه قد است، برای من مشکل است. دقیقا می دانید به چه نکته ای اشاره می کنم. افرادی که دستهای کوچک و انگشتان کوتاه دارند، قابل اعتماد نیستند.”

انگشتان کوتاه ترامپ نقطه ضعف اوست + عکس

این گزارش می افزاید: بدون شک توهین روبیو با برنامه ای از پیش تعیین شده انجام شد. او بطور تصادفی به این نکته اشاره نکرد و از حساسیت ترامپ به کوتاهی انگشتانش اطلاع داشت. حساسیت ترامپ به انگشتان کوتاهش در اوایل دهه نود میلادی به سوژه سرگرمی تبدیل شده بود.

توهین انگشتان کوتاه به مدت ۳۰ سال ترامپ را در حالتی از انزوا نگه داشت. در سال ۱۹۸۶ نشریه ای فکاهی تحت عنوان «اسپای» (جاسوس) در نیویورک منتشر شد که به مدت ۸ سال ترامپ را با افکار منفی درباره انگشتان کوتاهش درگیر کرد. این نشریه تا سال ۱۹۹۸ منتشر شد و در این مدت تا جایی که امکان داشت موقعیت و زندگی چهره‌های معروف و ثروتمند را به شکل جذابی توصیف کرد. این نشریه یکی از نخستین عوامل تشکیل پروفایل ملی ترامپ بود.

به گفته «بروس فیراستاین»، سردبیر نشریه اسپای، ترامپ در دهه ۸۰ به منبع درآمد این نشریه تبدیل شده بود. او برای جلوگیری از اشاعه این موضوع، تعداد زیادی از شماره‌های مختلف نشریه را ۱۳ سنت کمتر از بهای واقعی خریداری و جمع آوری می کرد. حساسیت ترامپ پس از ان دستمایه سایر نشریه ها نیز قرار گرفت.

بسیاری از آمریکایی‌ها از سخنان بیپرده، عریان و «گستاخانه» معنا دار دونالد ترامپ خوششان می‌آید. با این حال رگه های حساسیت او نسبت به دستانش را می توان به وضوح در سخنان او یافت. مثلاً «انگشتان من بلند و زیبا است.»

در انتهای این گزارش آمده‌است: ادامه این گونه تبلیغات مارکو روبیو می تواند به یکی از برگهای برنده وی برای شکست ترامپ تبدیل شود.

ميزان

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,655
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۶