امروز : یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

سانحه دلخراش سقوط پل عابر در ملارد

پل عابری که ماه ها در سه راه اندیشه شهرستان ملارد بدون هیچگونه مانع و علامت هشداری در حاشیه خیابان رها شده بود بالاخره منجر به حادثه ای تلخ شد و یک کشته بر جا گذاشت.

به گزارش مهر، پل عابری که قرار بود در سه راه اندیشه تعبیه و استقرار یابد، پس از ماه ها بلاتکلیفی در حاشیه خیابان، در نهایت منجر به حادثه ای تلخ شد که یک کشته بر جای گذاشت.

سانحه دلخراش سقوط پل عابر در ملارد

غروب جمعه برخورد یک دستگاه پراید با پل مذکور یک کشته بر جا گذاشت.

حادثه امروز نتیجه سوء مدیریت است

رضا مومیوند یکی از شهروندان ساکن در این شهرستان که از نزدیک شاهد این حادثه بود در گفتگو با خبرنگار مهر و در تشریح سانحه مذکور اظهار داشت:خودروی پراید به دلیل عدم نصب علائم هشدار و نبود مانع در مقابل پل، با سرعت نه چندان بالایی به پل برخورد کرد و این حادثه تلخ رقم خورد.

سانحه دلخراش سقوط پل عابر در ملارد

وی افزود: این حادثه نتیجه سو مدیریت مسئولان این منطقه است، زیرا مدت ها از رها شدن این پل در حاشیه خیابان می گذرد اما هیچ اقدامی برای نصب آن صوت نگرفت و در نهایت منجر به این سانحه تلخ شد.

چه اصراری به رها کردن پل کنار خیابان بوده است

مریم فراهانی یکی از ساکنان منطقه مارلیک در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد:اگر قرار بود این پل نصب نشود، چرا آن را از انبار خارج و به این محدوده منتقل کرده اند.

سانحه دلخراش سقوط پل عابر در ملارد

وی افزود:حادثه مذکور نتیجه مدیریت نامناسب مسئولان شهر ملارد است که پس از انتقال پل و گذشت ماه ها همچنان بصورت بلاتکلیف در حاشیه خیابان رها شده است.

فراهانی عنوان کرد: اگر قرار بود اقدامی بر روی این پل انجام نشود، چه اصراری به انتقال و استقرار آن به این شکل در حاشیه خیابان بوده است.

سازه رها شده بصورت مناسبی مهار نشده بود

سروان عباس مهرپور فرمانده راهنمایی رانندگی شهرستان ملارد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این سانحه عنوان کرد: سازه مذکور از مردادماه در این محدوده قرار گرفته و با وجود مکاتباتی که با شهرداری ملارد مبنی به جابجایی  پل مورد اشاره داشتیم، اما بنا به دلایلی که ما از آن بی اطلاع هستیم، اقدام خاصی در این خصوص انجام نشد.

سانحه دلخراش سقوط پل عابر در ملارد

وی افزود:علت حادثه به صوت دقیق مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی مستلزم بررسی بیشتر خواهد بود، اما آنچه که مبرهن است، سازه مورد اشاره به نحو مطلوبی زیر بلوک نیوجرسی مهار نشده  و این امر می تواند یکی از دلایل سانحه به شمار رود.

رئیس راهنمایی رانندگی شهرستان ملارد یادآور شد: سرعت مجاز در این محور ۵۰ کیلومتر در ساعت است، اما با عنایت به عدم وجود خط ترمز، نمی توانیم اظهار نظر دقیقی در خصوص سرعت خودرو داشته باشیم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 171
  • 74
  • 2,677
  • 821
  • 144,555
  • 11,556
  • آبان ۲, ۱۳۹۵