امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

در دیدار وزیر دفاع روسیه با اسد چه گذشت؟

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

پایگاه الجزیره گزارش داد که وزیر دفاع روسیه روز شنبه به صورت غیرمنتظره با بشار اسد پیرامون همکاری‌های نظامی علیه گروه‌های تروریستی و همچنین ابعاد فنی این همکاری‌ها گفت وگو کرد.

پایگاه الجزیره گزارش داد: سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه به صورت غیرمنتظره ای با بشار اسد در سوریه ملاقات کردند. بنابر این گزارش وزیر دفاع روسیه و رئیس جمهور سوریه در دمشق پیرامون همکاری‌های نظامی با یکدیگر گفت وگو کردند.

الجزیره افزود: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، سرگئی شویگو را به صورت غیرمنتظره به سوریه فرستاد تا با متحد دیرینه خود بشار اسد دیدار داشته باشد.

خبرگزاری سانا در این باره گزارش داد: «محور گفت وگوها همکاری نظامی میان دو کشور و اقدام مشترک برای نبرد علیه سازمان‌های تروریستی حاضر در سوریه بوده است».

وزیر دفاع روسیه در مسکو طی بیانیه‌ای گفته است که گفت وگوها بر «مسائل و سوالات موجود پیرامون همکاری های نظامی و فنی و همچنین ابعاد خاصی از همکاری در نبرد با گروه‌های تروریستی حاضر در سوریه» متمرکز بوده است.

این بازدید و گفت وگوی ناگهانی میان مقامات روس و سوری پس از آن صورت گرفت که سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت مقامات پنتاگون قویاً پیرامون بمباران نیروهای ائتلاف تحت حمایت آمریکا توسط نیروهای روس ابراز نگرانی کرده است.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,655
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۶