امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

روسیه: گروه فتح الشام باید نابود شود

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به تغییر نام گروه تروریستی جبهه النصره به فتح الشام اعلام کرد: تغییر اسم ماهیت تروریستی را دگرگون نمی کند و مبارزه با جبهه فتح الشام هم تا نابودی کامل این گروه ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه روسیه امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای تاکید کرد: هیچ نیازی به اثبات نیست که تلاش تروریست ها برای تغییر وجهه و نام خود محکوم به شکست است.
در این بیانیه آمده است: جبهه النصره هر نامی که انتخاب کند، گروهی تروریستی است و هیچ هدفی جز ایجاد استیلا از راه های خشونت آمیز و وحشیانه ندارد.

وزارت خارجه روسیه تاکید کرده است: مبارزه پیگیر و بی امان علیه این تروریست های سنگدل با حمایت جامعه جهانی تا نابودی و محو کامل آنها ادامه خواهد داشت.

ابو محمد الجولانی سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه روز پنجشنبه اعلام کرد: این گروه از القاعده جدا و نام خود را به جبهه فتح الشام تغییر داده است.

این اقدام جبهه تروریستی النصره پس از آن عملی شد که ایمن الظواهری سرکرده القاعده با انتشار فایل صوتی گفت: جبهه النصره اگر لازم است می تواند از القاعده اعلام استقلال کند.

گروه گروه کشورهای غربی-عربی ضد سوری پنج سال پیش با جذب تندروترین تروریست های تکفیری از سراسر جهان حتی آمریکا و اروپا، عامل سازماندهی گروه های تروریستی مختلف از جمله داعش، جبهه النصره، احرارالشام و جیش الاسلام برای جنگ در سوریه شدند و این کشور و عراق را گرفتار نبردهای داخلی کردند که تاکنون ده ها هزار کشته، میلیون ها آواره و ویرانی های گسترده برجای گذاشته است.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,705
  • مرداد ۱, ۱۳۹۶