قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

علت استعفای عضو هیئت مدیره پرسپولیس مشخص شد

محمدرضا زادمهر به علت برخی از مشکلات از هیئت مدیره پرسپولیس استعفا داد.

علت استعفای عضو هیئت مدیره پرسپولیس مشخص شد
به گزارش مجله ورزشی یک پارس؛ محمدرضا زادمهر روز گذشته از هیئت مدیره پرسپولیس استعفا داد تا بعد از پایان فصل شاهد تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس باشیم.

در حالی که زادمهر علت استعفای خود از هیئت مدیره پرسپولیس را مشغله شخصی و کمبود وقت اعلام کرد اما به نظر می رسد که وی از برخی اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس ناراحت است و همین موضوع باعث استعفایش شده است.

گفته می شود اداره مالیات در اسفند ماه ۹۵ از حساب زادمهر مبلغی برداشت کرد و حتی عنوان شد که حکم توقیف خودروی شخصی وی نیز صادر می شود. به هر حال زادمهر و ۲ پیشکسوت پرسپولیس از اقدام اداره مالیات ناراحت شدند.

زادمهر و این ۲ پیشکسوت پرسپولیس در زمان مدیریت رویانیان به عضویت هیئت مدیره دانشگاه پرسپولیس درآمده بودند و در حالی که حقوقی از عنوان شغلی خود دریافت نمی کردند اما اداره مالیات برای آنها مالیات وضع کرد و همین موضوع باعث دردسرهایی برای آنها در اواخر سال ۹۵ شد.

به هر حال مشکل مالیاتی زادمهر تاکنون حل نشده است و همین موضوع باعث شد که وی قبل از سفر به خارج از کشور استعفایش را طرح کند و بعد از مدتی هم خبر استعفایش رسانه ای شد.

جعفر کاشانی درباره این مطلب گفت: مشکل مالیاتی مربوط به سال ۹۳ است که آن زمان من و زادمهر عضو هیئت مدیره دانشگاه پرسپولیس بودیم که اداره مالیات برای ما مالیات در نظر گرفت. البته با پیگیری های مدیریت باشگاه پرسپولیس این مشکل برطرف شد.

وی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر اعضای هیئت مدیره دانشگاه پرسپولیس تغییر یافته است و من و زادمهر جزو اعضای جدید نیستیم. به هر حال اطلاعی از علت استعفای زادمهر ندارم اما بعید می دانم که وی به خاطر برداشت پول از حسابش استعفا داده باشد.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود استعفای زادمهر مورد قبول قرار نگرفته است؛ خاطر نشان کرد: زادمهر نامه استعفایش را به وزیر ورزش و جوانان داده است و سلطانی با این استعفا موافقت کرد. براین اساس اعضا هیئت مدیره نقشی در قبول یا رد استعفای زادمهر ندارند. البته من هم استعفا دادم اما پذیرفته نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب