قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

جریمه سنگین در انتظار فوتبال ایران بعد از بازی با کره جنوبی

تیم ملی فوتبال ایران در صورتی که در بازی مقابل کره جنوبی از لباس های آدیداس استفاده کند، باید شکایت دوباره اسپانسر سابق را متحمل شود.

شکایت مان از فدراسیون فوتبال ایران را به فیفا ارسال کردیم/ تیم ملی ایران هر بازی جریمه می شود

 مسئولان شرکت جیووا معتقدند هنوز قرار داد خود را با فدراسیون فوتبال یاران فسخ نکرده اند و منتظر رای دادگاه در این باره می باشند و در صورتیکه ایران در بازی مقابل کره جنوبی از لباسی غیر از این برند استفاده کند به طور حتم شکایت مجدد این شرکت را به همراه خواهد داشت.

سعید یحیایی، مدیر بخش صادرات شرکت جیووا ایتالیا در این باره گفت: هیچ توافقی با مسئولان فوتبال ایران برای فسخ قرارداد نداشتیم و از فدراسیون ایران به فیفا شکایت کرده ایم. مسئولان ایرانی هیچ نامه یا تماسی برای فسخ قرارداد با جیووا نداشتند و خودشان به یکباره تصمیم گرفتند تا با شرکت آدیداس توافق کنند.

او افزود: شکایت مان را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کردیم و منتظر جواب آنها هستیم تا از فدراسیون فوتبال غرامت بگیریم. به هیچ عنوان از حق قانونی مان عقب نشینی نمی کنیم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا از فدراسیون نشین ها غرامت بگیریم.

یحیایی در خصوص اینکه آیا تیم ملی ایران با وجود داشتن قرارداد با جیووا می تواند پیراهن آدیداس را بپوشد یا خیر، اظهار کرد: در قرارداد بین ۲ طرف، بندی وجود دارد که اگر تیم ملی ایران در مسابقات با پیراهنی به جز جیووا بازی کند، باید جریمه هر بازیکن را جداگانه پرداخت کند  و بر همین اساس، تیم ملی ایران هر بازی که با پیراهن آدیداس بازی کند،مشمول پرداخت جریمه سنگین می شود.

گردآوری: مجله یک پارس

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب