انگشت لولیچ در تمرین قطع شد!

یک ضربه باعث جراحت و قطع بند انگشت چهارم او شده است. علاوه بر این بریدگی، انگشت سوم و چهارم او نیز دچار شکستگی شده است. در نتیجه بند انگشت چهارم او قطع شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

باشگاه لاتزیو از شهر رم جزئیات مصدومیت وحشتناک سناد لولیچ هافبک محوری اش را آشکار ساخت وگفته شده او برای ترمیم دست خود زیر تیغ جراحان رفته است.انگشت هافبک سرشناس در تمرین قطع شد!

به گزارش تابناک ورزشی، هنوز مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی باعث مصدومیت لولیچ شده اما او پس از حادثه ای که در جلسه تمرینی دیروز برایش پیش آمد، سریعا به کلینیک باشگاه منتقل شد.

بیانیه باشگاه لاتزیو درباره وضعیت هافبک بوسنیایی خود به شرح زیر است: یک ضربه باعث جراحت و قطع بند انگشت چهارم او شده است. علاوه بر این بریدگی، انگشت سوم و چهارم او نیز دچار شکستگی شده است. در نتیجه بند انگشت چهارم او قطع شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

سناد لولیچ روز گذشته به کلینیک Mater Dei منتقل شد و برای ترمیم انگشت چهارم و سوم خود تحت عمل جراحی قرار گرفت. این هافبک ۲۹ ساله دو الی سه روز در این کلینیک تحت نظر خواهد بود. هنوز مشخص نیست که این بازیکن چه زمانی به میادین فوتبال باز خواهد گشت اما پیش بینی می شود که تا اواسط ژانویه قادر به بازی نخواهد بود.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *