امروز : شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

انتقاد تند خواهر رونالدو از مخالفین برادرش

khahar ronaldoخواهر کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید به انتقادی تند از افرادی پرداخت که در زادگاه رونالدو، روی مجسمه او نام و شماره مسی را حک کرده بودند.

پس از انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن سال در سال ۲۰۱۵ و اعطای توپ طلا به ستاره آرژانتینی، دوست داران این بازیکن در شهر مادیرا، زادگاه رونالدو، سراغ مجسمه کریستیانو رفتند و در پشت مجسمه، نام مسی و شماره ۱۰ را با اسپری حک کردند. کاتیا آویتو، خواهر رونالدو، از این اقدام انتقاد کرد و برای مخربین ابراز تاسف کرد.

او گفت:” همه ی شما می‌دانید که من خواهر این مرد هستم و به این موضوع افتخار می‌کنم زیرا او فرد بسیار جنگجویی است. ساعت‌ها می‌توانم کیفیت‌ها و رفتارهای او را تحلیل کنم. برای این کار و افرادی که از روی حسادت به او این کار را انجام دادند متاسفم.حقارتی که در این کار به چشم می‌خورد، باعث می‌شود که من به عنوان یک پرتغالی احساس شرم کنم. افرادی که مسئول این کار و دیگر اقدامات علیه این مرد هستند باید بدانند که جزیره ما به عنوان بهترین جزیره در دنیا انتخاب شده و دلیلش، نه دریاهای زیبا و غذاهای عالی آن، بلکه این مرد بزرگ است که همیشه به هویت و زادگاهش افتخار کرده است.

پافشاری او روی این جیزره باعث شده تا توریست‌های زیادی به اینجا بیاییند و کارهای زیادی ایجاد شود. بیشتر ما باید سپاسگزار او باشیم. به خاطر اوست که اهالی جزیره همچنان شغل‌هایشان را دارند. جزیره زیبای من، همچنان پر از افرادی است که مستحق زندگی در سوریه هستند. افرادی که هیچ احترامی از خود نشان نمی‌دهند و ارزشی برای جامعه قائل نیستند. از آنهایی که در غم و غصه ی جنگ زندگی می‌کنند عذرمی‌خواهم ولی فکر می‌کنم بعضی افراد متعلق به سرزمینی که در آن زندگی می‌کنند نیستند.”

ورزش سه

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 2,787
  • 727
  • 2,845
  • 865
  • 144,488
  • 11,536
  • آبان ۱, ۱۳۹۵