امروز : سه شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

شکست ناباورانه تیم امید و ابهام نیمکت نشینی ترابی/خاکپور درسش را نخوانده بود

تیم فوتبال امید ایران در روزی که از نظر مالکیت توپ و موقعیت گلزنی کاملا برتر از تیم میزبان بود بازی را به حریفش واگذار کرد تا در بازی پایانی گروه مجبور باشد چین را در بازی آخر گلباران کند.

به گزارش یک پارس ، تیم فوتبال امید ایران در دومین مسابقه‌اش در مرحله گروهی مقدماتی المپیک برزیل ۲۰۱۶ از ساعت ۲۰ در ورزشگاه جاسم بن‌حمد دوحه و در حضور ۱۱ هزار و ۲۰۶ تماشاگر ( طبق اعلام مسئولان برگزاری) به مصاف قطر رفت که مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود قطر به پایان رسید.

تیم ایران با این باخت سه امتیازی باقی ماند و در رده دوم ماند و تیم قطر با ۶ امتیاز صدرنشین گروه شد. کارلوس‌ کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران نیز در ورزشگاه حضور داشت و این شکست را از نزدیک نظاره‌ کرد.

در روز آخر مسابقات تیم ایران به مصاف چین بدون امتیاز می‌رود و قطر باید مقابل سوریه بازی کند. تیم امید ایران برای صعود از گروه حتما باید چین بدون امتیاز را شکست بدهد. با این باخت شرایط ایران برای صعود کمی دشوار و پیچیده شد.

تیم ایران در روزی که از نظر مالکیت توپ و ضربات کرنر برتر از قطر بود بازنده شد. قطر‌ی‌ها با هوشیاری سه امتیاز بازی را کسب کردند.

ترکیب تیم امید ایران: محمدرضا اخباری، روزبه چشمی، محمد دانشگر، حسین کنعانی،وحید حیدریه، علیرضا نقی زاده،علی کریمی، مهرداد محمدی (احسان پهلوان ۷۶)، میلاد محمدی( از دقیقه ۶۱ مهدی ترابی)،ماهان رحمانی( از دقیقه ۶۱ میلاد کمندانی)، ارسلان مطهری

سرمربی: محمد خاکپور

دردقیقه ۱۷ با اشتباه مدافع ایران تیم قطر صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را دروازه‌بان ایران مهار کرد.

دقیقه ۳۵ – گل قطر: قطری‌ها احمد علا‌‌ءالدین را با یک پاس عمقی در موقعیت تک به تک قرار دادند و او هم با یک ضربه گل قطر را به ثمر رساند.

در دقیقه ۳۹ بر اثر اشتباه مدافعان ایران بازیکن قطری در محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه او را اخباری دروازه‌بان ایران با یک دست دفع کرد.

در دقیقه ۵۰ نیز شوت مطهری از زاویه بسته داخل محوطه جریمه قطر به تیرک دروازه برخورد کرد و بعد از برخورد به دروازه‌بان قطری به کرنر رفت اما داور مالزیایی حتی کرنر مسلم ایران را هم نادیده گرفت!

در دقیقه ۵۳ و ۵۴ قطر صاحب دو موقعیت گلزنی شد که یکبار تکل روزبه چشمی و باردیگر واکنش اخباری مانع از گلزنی تیم قطر شد.

گل دوم قطر: در دقیقه ۵۶ ضربه کرنر قطری‌ها به راحتی در محوطه جریمه به حسن عبدالکریم کاپیتان قطر رسید و او هم با یک بغل پای ساده گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۷ ضربه ایستگاهی ایران با ضربه سر کریمی و مطهری همراه شد که دروازه‌بان قطر توپ را به خوبی مهار کرد.

پنالتی ایران: در دقیقه ۶۹ مدافع قطر روی امیرارسلان مطهری مرتکب خطای پنالتی شد و روزبه چشمی این ضربه را زد که مهند دروازه‌بان قطر توپ را به کرنر فرستاد.

تیم ایران تا دقیقه ۷۰ سه کرنر پیاپی روی دروازه قطر زد که هیچ کدام حاصلی برای ملی پوشان ما نداشت. در این دقایق تیم ایران کاملا  بر بازی مسلط بود.

در دقیقه ۸۱ شوت میلاد کمندانی از داخل محوطه جریمه قطر با اختلاف اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۸ تیم ایران بازهم صاحب یک موقعیت گلزنی شد اما کنعانی‌زادگان مدافع پیش تاخته ایران نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپ از کنار دروازه قطر به بیرون رفت.

تک گل ایران: در دقیقه ۹۰ علی کریمی توانست با یک ضربه فنی گل اول ایران را بزند تا حسرت پنالتی از دست رفته را بیشتر بخوریم اما دیگر فرصت کافی برای زدن گل مساوی نماند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 118
  • 33
  • 3,089
  • 898
  • 144,683
  • 11,595
  • آبان ۴, ۱۳۹۵