امروز : سه شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

علي انصاريان؛ نسخه اي از جان رنو در كيميا

یکی از خوانندگان خوش ذوق یک پارس مصاحبه خواندنی زیر را از علی انصاریان که در روزنامه همشهری ورزشی به صورت کامل هم چاپ نشده  برای ما ارسال کرده(متن کامل این مصاحبه در اختیار یک پارس گذاشته شده)
مهربان علیخانی
علي انصاريان بازيكن سابق تيم پرسپوليس اين روزها در سريال كيميا بازي مي كند. او كه بعد از تسويه حساب با جهان فوتبال در فيلم هاي سينماي خانگي همچون هديه و سوختن بازي كرده بود اين بار در رسانه ملي ظاهر شده است كه در گفت و گو با همشهري ورزشي از اولين تجربه اش در سريال تلويزيوني كيميا مي گويد:ansarian
اين اولين سريال تلويزيوني شماست ، در اين سريال شما را در نقشي مي بينيم كه اصلا شبيه علي انصارياني كه مردم مي شناسند نيست خودت اين نقش و اين سريال را چقدر مي پسندي؟
شما در اين نقش فردي به شدت مرموز را مي بينيد وداستان به گونه اي پيش مي رود كه انگاراين فرد آمده تا كيميا را بكشد. همه فكر مي كنند من قاتل حرفه اي هستم . نقشم را به شدت باور كردم .اين اولين كاري است كه درآن از قالب علي انصاريان بودن در آمدم. احساس مي كنم براي اولين بار به عنوان بازيگر نقشي را بازي كردم كاركتر من در اين سريال دختري را وارد جريان مي كند تا با كيميا روبه رو شود و از اين طريق اهداف خودش را عملي مي كند. شما در هر ۷ قسمت از من يك ادم جديد در قاب كيميا خواهيد ديد. سريال را دوست دارم نقشم را بيشتر. ansarian
قبل از اينكه وارد اين كار شويد شناختي هم ازنحوه بازي بازيگران اين گروه داشتيد؟

افرادي كه در اين سريال بازي مي كنند از خانم كريمي گرفته تا رضا كيانيان و همه دوستان از بازيگران حرفه اي هستند و من به شدت خوشحالم كه در كنار اين عزيزان بازي مي كنم. شايد يكي از دلايلي كه اين گروه را انتخاب كردم بازيگران و كارگردان حرفه اي آن بود. وقتي نام بازيگران اين سريال را ديدم ترغيب شدم تا در آن بازي كنم.
با توجه به اينكه خيلي ها به اين سريال نقد وارد كرده اند فكر مي كنيد در جذابيت داستان كيميا موثر باشيد؟
در ابتدا نقشي به من داده بودند كه دوستش نداشتم و گفتم ان را بازي نمي كنم. بگذريم. اما نقش فعلي ام را به شدت دوست دارم . قبول كردن يك سريال بستگي به سليقه مردم دارد. عده اي كار را مي پذيرند و عده اي هم نمي پذيرند. اما به عنوان بازيگر اين سريال اگر كسي بيايد و از نحوه بازي من انتقاد كند مي پذيرم اما اگر از نحوه گريم ، لوكيشن و يا مسائل ديگري كه به من مربوط نيست صحبت كنند نخواهم پذيرفت. اگر كسي اذيت مي شود اصلا اين سريال را نبيند. عده اي دوست ندارند، مي بينند و از اول تا اخر تنها شكايت مي كنند.بايد بگويم من به عنوان بازيگر از نحوه گريمم راضي بودم. اما جواب سوال شما اين مي شود كه قصه را خوب جلو مي برم وبا ورود كاركترم داستان جذاب تر شده است. مرموز بودن نقش من خيلي خوب است و بيننده تا دو سه قسمت نمي فهمد دقيقا اين نقش چه كار مي كند. اين نقش به شدت با اقتدار و قوي است و جلوي خيلي ها مي ايستد تا نشان دهد به ديگران كه قدرت دارد.
اصلا شبيه اين نقش نيستيد؟
متاسفانه در اين جمله اخري كه گفتم به اين نقش شباهت دارم. اما تفاوت هاي زيادي هم با من دارد. مثلا هيچوقت نقش مرا بدون كت و شلوار نمي بينيد. از امشب ۱۰ تا ۱۲ دست كت شلوار در اين سريال عوض مي كنم.
چه خصوصيتي در اين نقش را بيشتر دوست داشتيد؟
عينك دایره ای شکلی كه در اين نقش استفاده مي كنم را خيلي دوست دارم و هميشه دوست داشتم از اين عينك ها داشته باشم. در فيلم آدم كش جان رنو هم از اين عينك ها مي زند. اين عينك برايم تداعي خوبي بود تا جان رنو را به تصوير بكشم.
زماني كه در صفحه مجازي تان نوشتيد كه به كيميا خواهيد پيوست چه بازخورد هايي را از طرفداران علي انصاريان گرفتيد؟
مردم بازخورد هاي خوبي داشتند. بماند كه عده اي از روي غرض و يا شايد حسادت حرف مي زنند. بهتر است مردم قضاوت نكنند. خيلي ازحرف ها بوي حسادت مي دهد. اين مرا اذيت مي كند. دنياي هنر آنقدر بزرگ است كه ورود من به آن جاي هيچكس را تنگ نمي كند.
دوستان فوتباليست چه واكنش هايي نشان دادند؟
دوست داشتند. البته من ادمي نيستم كه تحت تاثير تحسين ها و يا انتقاد هاي سليقه اي افراد باشد. من تصميم گرفتم و اين كار را انجام دادم بازي در اين سريال برايم باعث افتخار بوده است. همين.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 136
  • 40
  • 3,089
  • 898
  • 144,683
  • 11,595
  • آبان ۴, ۱۳۹۵