امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۷ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

رحمتی در پنالتی ها معجزه نکرد، ذوب آهن دوباره با یحیی جام گرفت

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
دیدار فینال جام حذفی بین تیم‌های استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان ساعت ۲۱ امشب به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه نفت و گاز خرمشهر شروع شده و در جریان است.

به گزارش تابناک ورزشی، دو سرمربی پرویز مظلومی و یحیی گل محمدی ترکیب تیم های استقلال تهران و ذوب آهن را برای این مصاف مهم اعلام کردند.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی ،محمدرضا خرسندنیا(۵۵-عادل شیحی)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی(۱۰۸-آرش برهانی)،یعقوب کریمی، جابر انصاری و بهنام برزای(۷۳-علیرضا رمضانی).

ترکیب ذوب آهن: رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، ولید اسماعیل، علی حمام ـ مهدی مهدی‌پور، قاسم حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر(۸۲-محمدرضا عباسی)، مرتضی تبریزی (۲۱- مرتضی حسینی) ، مهدی رجب‌زاده، کاوه رضایی(دقیقه ۱۰۰- مسعود حسن زاده)

دقیقه 26 / استقلال صفر-ذوب آهن صفر یک/ هدیه رحمتی به تیم یحیی

 استقلال تهران پس از کسب عنوان سومی در لیگ برتر امشب در فینال جام حذفی تلاش می‌کند تا کاپ قهرمانی را به هوادارانش هدیه دهد و علاوه بر آن سهمیه آسیایی را به صورت مستقیم به دست آورد و از پلی آف آسیا فرار کند. در سوی مقابل ذوبی ها که از لیگ قهرمانان آسیا هم حذف شده اند با خستگی می خواهند ضمن تکرار قهرمانی جام حذفی، سهمیه فصل بعد آسیا را بگیرند وگرنه پس از چندین دوره در مسابقات قاره بدون تیم خواهند بود.

دقیقه ۳: نفوذ فخرالدینی و ارسال کوتاه او عرض دروازه و محوطه شش قدم ذوب آهن را به شکل خطرناکی طی کرد اما کسی نبود که روی توپ اثر بگذارد.

دقیقه ۷: دانیال اسماعیلی فر پشت خط هجده قدم استقلال با چرخش خوب ضربه ای زمینی و خطرناک زد که از کنار تیر عمودی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۰: گل محمدی مجبور شد به دلیل مصدومیت یک تعویض زودهنگام انجام دهد و مرتضی تبریزی را بیرون کشید.

استقلال صفر – ذوب اهن یک/ دقیقه ۲۱: در حالی که ذوب اهن ده نفره به بازی ادامه می داد تا یار مصدومش تعویض شود مانور اسماعیلی فر و شوت او به پای مدافعان آبی خورد و رحمتی هم به طرز عجیبی موفق به مهار یا دفع توپ نشد تا ضربه دانیال چند سانتیمتر پشت خط دروازه آبی ها بایستد.

دقیقه ۳۰: بازی خطرناک میثم مجیدی در میانه میدان باعث شد تا فغانی بالاخره مماشات را کنار بگذارد و یک اخطار بدهد.

دقیقه ۳۲: ارسال بلند استقلالی ها به تیر دوم با ضربه سر مجیدی به تیر دروازه ذوب آهن برخورد کرد و در برگشت مدافعان ذوبی ها توپ را بیرون زدند.

دقیقه ۳۴: رشید مظاهری به دلیل تمارض و مصدومیت از ناحیه مچ دست، از فغانی کارت زرد گرفت!

دقیقه ۳۴: ذوبی ها می توانستند با حداقل بازیکن در محوطه جریمه استقلال به گل دوم هم برسند اما کاوه رضایی در زدن ضربه آخر کم آورد.

دقیقه ۳۷: ضربه سر اسماعیلی فر توپ را روی پای رضایی چفت وجور کرد اما ضربه برگردان کاوه به حنیف برخورد کرد تا دروازه استقلال نجات یابد.

دقیقه ۴۵ + ۱ : ضربه ایستگاهی استادانه ابراهیمی را مظاهری از طاق و کنج دروازه بیرون کشید تا تیمش برنده به رختکن برود.
دقیقه ۴۸: نخستین خطر استقلال در نیمه دوم باز هم از روی ارسال کرنر حاصل شد اما مگویان در مقابل دروازه توپش را به بالا زد.

دقیقه ۵۵: یعقوب کریمی در محوطه جریمه توسط مهدی پور و حدادی فر قیچی شد تا فغانی در دو قدمی صحنه پنالتی اعلام کند. حدادی فر هم بخاطر اعتراض از فغانی کارت گرفت.

استقلال یک- ذوب اهن یک/ دقیقه ۵۵: امید ابراهیمی یکبار دیگر ضربه پنالتی حساسی را برای آبی ها به طور چسباند تا پرویز مظلومی از خطر اخراج فرار کند و برای فتح جام امیدوار شود.

دقیقه ۶۲: کاوه رضایی بالاتر از مدافعان بلندقامت آبی ضربه سرش را روی ارسال ضربه خطا زد اما دروازه را در پشت محوطه شش قدم کج دید و توپش راهی خارج از زمین شد.

دقیقه ۷۷: استقلال در لاک دفاعی فرو رفت و ذوب آهن با ارسال های چپ و راست توان تمام کنندگی نداشت. مظلومی دو تعویض را تا دقیقه ۷۰ انجام داد.

دقیقه ۸۷: اعلام بی مورد خطای حسینی از سوی فغانی باعث اعتراض این بازیکن شد و فغانی بار دیگر یک کارت زرد در واکنش به اعتراض بازیکنان بی ذوبی ها نشان داد.

دقیقه ۹۰: فغانی چهار دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.
دقیقه یک وقت اضافه: خروج بی موقع مظاهری دروازه ذوب اهن را خالی گذاشت اما انصاری نتوانست استفاده کند.

دقیقه ۱۳ وقت اضافه: نفوذ سریع رجب زاده و ارسال بریده او از مقابل چشمان رحمتی و حسن زاده عبور کرد تا دروازه استقلال خطر را احساس کند.

دقیقه ۲۸ وقت های اضافه: درگیری شدید بین رمضانی و ولید اسماعیل موجب اخطار گرفتن هر دو بازیکن شد که بدجوری باهم درگیر شدند.

دقیقه ۱۲۰: حداقل هشت بازیکن از دو تیم در طول وقت های اضافه احساس مصدومیت و گرفتگی عضله کردند و هر دو مربی نیز تمام تعویض های خود را مصرف کرده بودند.

دقیقه ۱۲۱: آرش برهانی می توانست با زدن یک ضربه سر درون شش قدم خودش را در تاریخ باشگاه استقلال جاودانه کند اما برهانی گل نزن دروازه خالی را باز نکرد.

پنالتی ها

استقلال مجیدی/گل مگویان/گل ابراهیمی/گل رمضانی/اوت کریمی/گل
ذوب آهن رجب زاده/گل مهدی پور/گل حسن زاده/گل حسینی/گل محمدی/گل
رحمتی معجزه نکرد، ذوب آهن قهرمان شد
رحمتی معجزه نکرد، ذوب آهن قهرمان شد

رحمتی در پنالتی ها معجزه نکرد، ذوب آهن دوباره با یحیی جام گرفت

رحمتی در پنالتی ها معجزه نکرد، ذوب آهن دوباره با یحیی جام گرفت

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 15,740
  • فروردین ۷, ۱۳۹۶