امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

ماجرای سوءتفاهم بین والیبالیست مشهور ایران و زن کره ای ! + عکس

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

ماجرای سوءتفاهم بین والیبالیست مشهور ایران و زن کره ای ! + عکس

 

جزئیات خواندنی و جنجالی ماجرای برخورد والیبالیست مهشور ایرانی با زن کره ای از زبان خودش .اندکي پس از قهرماني تيم ملي واليبال کشورمان در رقابت هاي اينچئون، عکسي از امير غفور که در آن دست خود را به سمت سر دختر کره اي برده بود در شبکه هاي اجتماعي دست به دست شد. در عکس مذکور کيومرث هاشمي رييس کميته ملي المپيک نيز حضور داشت و چنين به نظر مي رسيد که او و برخي از ديگر ملي پوشان نيز با تعجب به صحنه مذکور نگاه مي کنند.

 

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس

 

اکنون با گذشت چند روز از آن عکس، سعيد معروف کاپيتان تيم ملي واليبال کشورمان، در صفحه شخصي خود توضيحاتي از قول امير غفور ارائه داده است. سعيد معروف در صفحه شخصي خود به نقل از امير غفور نوشته است:

 

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس

 

 “اين عکس دقيقا ثانيه هايي بعد از بالا و پايين پريدن بازيکنان تيم ملي روي سکوي قهرماني گرفته شده است. زماني که همگي در حالي شادي کردن و بالا و پايين پريدن بوديم آرنج من با سر اين دختر کره اي بد جور برخورد کرد و معلوم بود که شديدا دردش گرفته است.

 

من ناخوداگاه دستم را روي سرش گذاشتم تا از او بابت اين اتفاق از بانوي کره اي معذرت خواهي کنم. اما دقيقا عکاس همان لحظه اين صحنه را شکار کرده واين سوتفاهمات به وجود آمده است و هر کسي براي خود يک تحليلي مي کند بدون اينکه بدانند داستان از چه قرار است.”

 

Takmehr 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶