امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

لیونل مسی و پدرش به جرم فرار مالیاتی به ۲۱ ماه زندان محکوم شدند

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

به گزارش رسانه‌های اسپانیا لیونل مسی ستاره آرژانتینی و پدرش به جرم فرار مالیاتی به ۲۱ ماه حبس محکوم شده‌اند.

این بازیکن آرژانتینی و خورخه مسی، پدرش، به جرم کلاهبرداری از دولت اسپانیا و فرار از پرداخت بیش از ۴ میلیون یورو مواجه باید دو میلیون و سیصد هزار جریمه به دولت پرداخت کنند.

دادستانی اسپانیا خورخه مسی را به استفاده از شرکت‌های خارجی برای فرار از پرداخت مالیات محکوم کرده است. این شرکت‌ها در بلیز و اوروگوئه ثبت شده‌اند.

مسی با توجه به اینکه برای اولین بار مرتکب چنین جرمی شده و دوران محکومیت او هم زیر دو سال است، به زندان نخواهد رفت ولی در صورت تکرار حکمش اجرا خواهد شد.

خورخه مسی پدر او به جرمی مشابه به ۲۱ ماهه زندان و پرداخت یک میلیون و هفتصد هزار دلار محکوم شده ولی به بر اساس قوانین اسپانیا به خاطر نداشتن سوء سابقه می تواند از آزادی مشروط استفاده کند.

درجریان محاکمه لیونل مسی تاکید کرده بود که او هیچ اطلاعی در مورد مدیریت فعالیت‌های اقتصادی خود نداشته و تمرکزش روی فوتبال بوده است.

از سوی دیگر خورخه مسی هم مدعی شده بود که او هم اطلاع کافی از فعالیت‌هایی سازمان یافته در مورد فرار مالیاتی نداشته و مشاوران مالیاتی را در این مورد مقصر معرفی کرده است.

لیونل مسی پس از باخت آرژانتین در فینال کوپا آمریکا از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد. او که ۵ بار جایزه بهترین بازیکن فیفا را کسب کرده، یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶