امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

حدادی پس از حذف از المپیک: شرمنده کسی نیستم / تا دیشب مصدوم بودم!

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,حدادی

نایب قهرمان المپیک لندن پس از حذف از المپیک ریو گفت: انتظارم رسیدن به فینال بود اما عملکرد بد و ضعیفی داشتم و نتوانستم پرتاب خوبی داشته باشم. تا شب قبل از مسابقه مصدوم بودم و درد داشتم.

به گزارش مهر از ریودوژانیرو، احسان حدادی که نتوانست به فینال رقابت های پرتاب دیسک  المپیک ریو اظهارداشت: همه چیز عالی بود، امکاناتی که طی ٨ ماه گذشته در اختیارم بود، عالی بود هر چند سه سال مربی نداشتم.

وی تصریح کرد: طی این مدت آسیب دیدگی آزارم داد، دو سه بار نتیجه بد گرفتم، در المپیک به خاطر مصدومیت نتیجه نگرفتم الان هم مصدوم هستم. امروز اولین روزی بود که مصدومیتم اذیتم نکرد چون دکتر نوروزی و دکتر اردیبهشت شب گذشته پایم را طوری تیپ کردند که اصلا درد نداشتم اما پرتاب خوبی نداشتم.

حدادی تاکید کرد: نتیجه اگر خوب نبود به این دلیل بود که وقتی با درد تمرین می کنید، در روز بدون درد هم ترس از آسیب دارید، در رشته ما مدام زانو درگیر است و این شرایط را بدتر می کند.

نایب قهرمان المپیک لندن ادامه داد: امروز خیلی از بهترین های دوومیدانی نتوانستند خوب عمل کنند، هر کاری که می توانستم انجام دادم تا خوب عمل کنم، ٦٥ آمپول زدم و درد می کشیدم و گریه می کردم به امید روزی که در فینال بتوانم خوب پرتاب کنم.

وی خاطرنشان کرد: چند سال است ضعیف نتیجه می گیرم، بعد از بازی های آسیایی تا امروز نتایجم ضعیف بوده است، در آن بازی ها ٦٥ متر پرتاب کردم که برای رکورد ٦٩ متری ضعیف است.

دادی گفت. این قول را می دهم اول به مصدومیتم رسیدگی کنم و بعد خودم را برای بازی های آسیایی آماده کنم.

وی افزود: من امروز ضعیف ترین نتیجه را گرفتم، باید خیلی بهتر پرتاب می کردم، انتظار داشتم ٦٣ متر پرتاب کنم و به فینال بروم.

حدادی همچنین تصریح کرد: شرمنده کسی نیستم، چون معتقدم هیچ یک از ورزشکاران کاروان اندازه من درد نکشیدند. اما می گویم ببخشید به کسانیکه برایم زحمت کشیدند. به کسانیکه وقتی لندن مدال گرفتم، خوشحال شدند.

وی ادامه داد: به آنهایی که ناراحت شدند، کاری ندارم. اما از وزارت ورزش ممنونم. یکی از افرادی که شرمندشون هستم، کیومرث هاشمی است، چون در این چندماه، به من گفتند، هر چیزی می خواهم، در اختیارم قرار دهند. فدراسیون هم برایم کم نگذاشت. من در این چند ماه هیچ مشکلی نداشتم و خودم بد بودم. الان به این فکر می کنم که کاش یک سال و نیم قبل ، پایم را عمل می کردم.

به گزارش مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,705
  • مرداد ۱, ۱۳۹۶