قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

محاکمه جواد نکونام فردا صبح

امیر قلعه نویی جواد نکونام جواد نکونام ساعت 10 صبح فردا در دادگاه محاکمه می‌شود

به گزارش یک پارس به نقل از جام نیوز، پس از اظهارات جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی در مصاحبه با روزنامه خبر ورزشی علیه امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال، این مربی شکایتی را در شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح کرد که این نهاد پس از بررسی اسناد و مدارک موجود قرار منع تعقیب صادر و شکایت قلعه نویی را رد کرد اما وی به قرار منع تعقیب اعتراض کرد.

پرونده رسیدگی به اعتراض قلعه نویی به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت ارجاع شد و شعبه دادگاه با ایراد گرفتن از قرار منع تعقیب پرونده را برای بررسی و تحقیقات بیشتر به دادسرای فرهنگ و رسانه بازگرداند، در نهایت شکایت سرمربی سابق استقلال از جواد نکونام با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت ارسال شد. به همین منظور فردا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح جواد نکونام و مدیرمسئول روزنامه خبر ورزشی با شکایت امیر قلعه نویی محاکمه می شوند.

البته طبق اعلام منابع موثق قرار است در جلسه رسیدگی به پرونده مذکور تنها وکلای طرفین شرکت کرده و در خصوص این شکایت پاسخگو باشند.

گفتنی است، طبق گفته های عباس حیدری وکیل مدافع مدیر مسئول روزنامه خبر ورزشی جلسه رسیدگی به اقامه دعوا قلعه نویی علیه کاپیتان سابق تیم ملی به عنوان متهم ردیف اول و روزنامه خبر ورزشی از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری برگزار می شود.

وکیل یکی از طرفین نیز با اعتراض نسبت به صلاحیت ذاتی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت گفته است: جرم واقع شده از جرایم مطبوعاتی است و حسب مواد ۳۰۲ و ۳۱۱ آیین دادرسی کیفری، همه متهمان باید در دادگاه کیفری یک (کیفری استان سابق) محاکمه شوند.

مطالب مرتبط

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

خرداد ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« اردیبهشت   تیر »
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱