قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

کری ایرانی ها و کره ای ها در سایت فیفا(+عکس)

عدود۶۶ از عربستان گفته که کره جنوبی پیروز می شود و با جواب های تند مارک مواجه شده. مارک نوشته :« تویا چیزی از فوتبال نمی دونی یا از ایران متنفری کره ۳ بازی آخر را به ایران باخته و گرفتن مساوی هم در ایران برای کره زیاد است»

کاربران ایرانی و کره ای سایت فیفا برای پیروزی تیم شان در دیدار سه شنبه کامنت گذاشته اند.

 

به گزارش عصرایران ، تیم ملی ایران روز سه شنبه در استادیوم آزادی مقابل کره جنوبی قرار می گیرد و همین سبب شده که چندین روز پیش از بازی کاربران سایت فیفا در مورد این بازی نظر بدهند.

  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, بازی ایران و کره جنوبی

نظرات منتشر شده در مورد بازی ایران و کره نشان می دهد که طرفداران هر دوتیم برای پیروزی در این دیدار تیم شان برنامه ریخته اند.

 

کریا کاربر کره ای که از آمریکا آن لاین شده پیش بینی کرده که تیم ملی کره جنوبی ۲-۰ پیروز می شود و پایین تر از او رضاراد از ترکیه جواب داده که :«ایران پادشان آسیا و کره یادش می آید که همیشه بازنده بوده »

 

ایران ایران ۹۰ کاربری از ایران است که گفته بازی بزرگی است … ایران در آسیا خیلی حرفه ای است و به کره ای برای ورود به جهنم آزادی خوشامد گفته است.

 

حضور ایرانی ها در این بازی بسیار پررنگ تر از کره ای هاست و همه شان هم پیروزی ایران را پیش بینی کرده اند اما از کشورهای دیگر هم کاربران در مورد بازی نظر داده اند.

 

جین پاول از آمریکا گفته که بازی راحتی برای ایران نیست اما فکر می کند که کی روش روش پیروزی در این دیدار را بلد است و کامرون هم که به نظر می رسد ایرانی باشد چون اطلاعات خوبی دارد از آمریکا گفته که ایران ۳ بازی گلی نخورده و بازی دفاعی خوبی را به نمایش می گذارد و جوانان بااستعدادی در خط حمله دارد و بازی را ۱-۰ می برد.

 

در میان کاربران اروپایی فیفا فقط یک ایتالیایی در این کامنت ها شرکت داشته و آلکس می گوید که کره ۳-۱ برنده می شود.

 

حضور کاربران عربستانی و استرالیایی پای پست دیدار ایران و کره جنوبی جالب است. چند استرالیایی و عربستانی هم برای این بازی کامنت گذاشته اند. ساب کاربر عربستانی می گوید بازی ۲-۱ به نفع کره می شود و بیبو ایبرا هم از عربستان گفته که کره جنوبی تیم بهتری است اما ایران در استادیوم آزادی پیروز می شود.

 

البته حضور پررنگ کاربران استرالیایی پای پست بازی ایران و کره عجیب است اما آنها هم نظرات جالبی در مورد این بازی دارند. یکی از هواداران استرالیایی اعتقاد به برد کره جنوبی دارد و یکی شان به نام مارک با چند کاربر عربستانی در مورد بازی کل کل کرده است.

 

عدود۶۶ از عربستان گفته که کره جنوبی پیروز می شود و با جواب های تند مارک مواجه شده. مارک نوشته :« تویا چیزی از فوتبال نمی دونی یا از ایران متنفری کره ۳ بازی آخر را به ایران باخته و گرفتن مساوی هم در ایران برای کره زیاد است»

 

در جواب کامنت مارک هم فرید از کانادا نوشته که مارک تو درست می گویی ایران و استرالیا دوتیم برتر آسیا هستند و کره و ژاپن جز ۴ تیم برتر به حساب می آیند.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب