امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

سفر مهناز افشار به افغانستان +عکس

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

,[categoriy]

سوپر استار سینمای ایران خانم مهناز افشار که گویا شکستگی پای وی بهبود یافته است بتازگی سفری به افغانستان داشت . خانم مهناز افشار در  جشنواره فیلم هرات شرکت کرده بود

 

این بازیگر مشهور در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: از افغانستان و چهارمین «فستیوال فیلم زنان – هرات» در حالی بازگشتم که صادقانه می توانم بگویم دلبسته این شهر و مردمانش شدم.

,[categoriy]

بودن در کنار مردم خوب افغانستان حس خوبی داشت. مردمی که زبان، جغرافیا و دردهای مشترک، ما را به آن ها و آن ها به ما نزدیک تر می کند. آرزو دارم خیلی زود بمب ها با افغانستان وداع کنند و صورت این کشور از خون شسته شود.

 

‎باور کنید سخت است با این شرایط سخت تلاش برای رشد فرهنگی. ‎ملت بزرگ ایران و افغانستان می توانند با دوستی و نزدیکی بیشتر اتفاقات زیبایی را رقم بزنند و این مهم دست یافتنی ست … ‎دوست دارم باز هم به افغانستان بروم، شاید برای اتفاقی نیکوتر

 

در پایان لازم می دانم از سازمان آرمان شهر و خانه فیلم رویا برای تمام زحماتی که برای برگزاری این فستیوال کشیدند  سپاسگزاری کنم .این عکس هم یادگاری از افغانستان شد که فرزانه وحیدی آن را ثبت کرد.

 

همچنین فیلم سینمایی Movie «آبجی» نخستین تجربه سینمایی مرجان اشرفی زاده جایزه بهترین فیلم داستانی بلند را از چهارمین جشنواره فیلم زنان هراتبه خود اختصاص داد.

 

چهارمین جشنواره فیلم زنان هرات از تاریخ ۲۸ مهر تا ۱ آبان ماه برگزار شد و فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی موفق شد عنوان بهترین فیلم را از این جشنواره سینمایی از آن خود کند.

 

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶