دسته‌ها
کامپیوتر

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

برخی از ما تقریبا تمام روز را در مرورگرهای وقف وب گردی و انجام امور آنلاین خود میکنیم. در این شرایط استفاده و بهره گیری از ابزارها و افزونه هایی که میتواند تا حدی زیاد در سرعت کار ما در برخی امور خاص تاثیر گذار باشد، بهره وری صرفه جویی بیشتر در زمان را به ارمغان می آورد.

به گزارش «یک پارس» گوگل کروم یکی از مرورگرهای محبوب بسیاری از کاربران و وب گردهای حرفه است، بدون هیچ حرف و حدیثی. یکی از نقاط قوت این مرورگر در اختیار داشتن منبعی عظیم از افزونه ها و ابزارهای جانبی است که کار با این مرورگر محبوب را ساده تر نیز میکند.

در اینجا چهار افزونه برای مرورگر گوگل کروم را مد نظر قرار میدهیم که صرف نظر از ماهیت جالب توجه و کاربردی آنها، در صرفه جویی در زمان نیز تاثیر به سزایی دارند.

استاد ایمیل خود باشید

افزونه ای با یک بسته کامل از امکانات خوب برای ایمیل شما. Checker Plus For Gmail اینجا – قطع به یقین تنها افزونه ای است که برای بهره گیری سریع و استفاده ساده از ایمیل خود به آن نیاز دارید. پیام های جدید با نصب این افزونه در گوشه بالای مرورگر شما به شکل Pop Up نمایش داده میشود و بدون نیاز به باز کردن ایمیل خود قادر هستید پیام ها را پاسخ داده، آرشیو کرده یا پاک کنید. میتوانید چندین حساب کاربری را به این افزونه معرفی کنید و واقعا استاد ایمیل خود باشید.

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

تبلیغات را تحت کنترل خود در آورید

هیچ کمبودی در افزونه های Ad Blocker یا مسدود کننده تبلیغات در گوگل کروم وجود ندارد. اما افزونهuBlock Origin اینجا – یکی از بهترین نمونه ها است که با توقف کامل تبلیغاتی که پهنای باند شما را میخورند، به سرعت وب گردی شما کمک زیادی میکند. این افزونه مجهز به سیستم جالبی برای استفاده از فیلترها و همچنین امکان اضافه کردن فهرست برای مسدود سازی است و همچنین با یک کلیک ساده شما را از رصد کنندگان فعالیت های آنلاین خود مطلع میسازد.

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

انگلیسی را بهتر بنویسید

آیا شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در طول روز با زبان انگلیسی سر و کار زیادی دارد و باید مطالبی را در سطح نت به زبان انگلیسی نوشته و ارسال یا منتشر کنید؟ در این صورت حتما مشکلات گرامری یکی از عمومی ترین مشکلات شما مانند هر فارسی زبان دیگری است. در نتیجه افزونهGrammarly اینجا – کمک فراوانی به شما میکند زیرا اقدام به اصلاح گرامر و اشتباهات املایی شما کرده و این کار را مبتنی بر 250 اشتباه عمومی در زبان انگلیسی صورت میدهد. این افزونه در هر جایی از وب که برای نوشتن منظور شده – شبکه های اجتماعی، ایمیل، وبلاگ و … – فعال است و نه تنها گرامر و املای شما را بررسی و اصلاح میکند، بلکه کمک های محتوایی و زرادخانه ای از اصطلاحات و کلمات را ارائه میکند که نویسنده بهتری از شما در زبان انگلیسی میسازد!

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

حواس پرتی را کنار بزنید

یکی دیگر از افزونه های جالب دیگر در کروم که صرف نظر از ماهیت جذاب و کارایی جالب خود، به شکل مستقیم تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از اتلاف وقت دارد، StayFocusd است – اینجا. این افزونه دسترسی شما را به وب سایت هایی که الب برای اتلاف وقت سراغ آنها میروید برای مدت زمانی معین مسدود میکند. با این افزونه میتوانید کل یک وب سایت یا بخش هایی از آن را مسدود کنید و با به سادگی تنها اجازه باز شدن برخی از وب سایت ها را بدهید. در نتیجه بقیه اینترنت برای شما مفید و زمان استفاده از آن بهینه خواهد بود!

چهار افزونه جالب در گوگل کروم برای صرفه جویی در زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *