آیا آیفون 6 اس سریع تر از بهترین های اندروید است؟+فیلم

در این روزها دیگر میتوان گفت که همه گوشی های هوشمند تبدیل به ماشین های کوچک پر قدرت و سریع شده اند. اما بسیاری از کاربران هنوز هم به دنبال سریع ترین گوشی های هوشمند هستند. و حال میتوان نتیجه مقایسه پنج گوشی هوشمند برتر در بازار را در این ویدئو جذاب مشاهده کرد.

به گزارش «یک پارس به نقل از آی تابناک» این ویدئو که مستقیما توسط وب سایت Techradar تهیه شده است بهترین گوشی های هوشمندی که اکنون در بازار قابل تهیه هستند را در کنار هم مقایسه میکند تا بهتر دریابیم که کدام یک سریع از بقیه است.

در این مقایسه گوشی های هوشمند iPhone 6S، Galaxy S6، LG G4، Lumia 950 و Sony Xperia Z5مورد مقایسه قرار گرفته اند و نتایج در نهایت کاملا مشخص است.

این مقایسه با ده اپلیکیشن متفاوت از جمله اینستاگرام، بازی آسفالت 8، Netflix، Spotify و مانند آن صورت گرفته است. هر کدام از گوشی های هوشمند با این نرم افزارها مقایسه میشوند تا بهترین نتیجه در مورد کش کردن و اجرای برنامه های در پشت صحنه بدست آید.

در این آزمایش آیفون اس با بهترین زمان برای بوت شدن – با زمانی در حد 13 ثانیه – سریع ترین گوشی هوشمند بوده است. سپس سامسونگ Galaxy S6 با 16 ثانیه بعد از آیفون قرار گرفته و ال جی G4 با 28 ثانیه در رده سوم. مکان چهارم نیز در اختیار لومیا 950 با 35 ثانیه قرار گرفته و در آخرین رتبه نیز گوشیXperia Z5 قرار دارد که بوت آن 42 ثانیه به طول انجامیده.

ویدئوی زیر نشان میدهد که در نهایت کدام یک از این هوشمند ها سری ترین هوشمند حال حاضر بازار هستند:

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.