ایا مایکروسافت به شما سفارش میکند؟Surface Pro 4 یا Surface Book؟

در حالی که طی آخرین مراسم خود، مایکروسافت اقدام به رونمایی از دو دستگاه فوق العاده و جدید خود کرده است اکنون برای بسیاری از کاربران این سوال پیش آمده است که بین Surface Book که یک لپتاپ جدید است و Surface Pro 4 کدام یک را انتخاب کنند. با آگاهی از این معضل مایکروسافت خود با روشی جالب به شما میگوید که کدام دستگاه مناسب حال شما است.

به گزارش «تابناک» مایکروسافت به خوبی واقف است که با ارائه دو دستگاه فوق العاده جذاب خود در آخرین مراسم از رونمایی سخت افزارهای جدید یک معضل اساسی را پیش پای کاربران و طرفداران خود قرار داده است.

در یک سو نسل جدید Surface یعنی Surface Pro 4 قرار دارد که بهینه سازی های فوق العاده ای به ویژه در تکنولوژی صفحه نمایش، کاربرد قلم و سرعت پردازشگر دارد و در سوی دیگر لپتاپ جدید این شرکت یعنی Surface Book که به عقیده بسیاری سریع ترین دستگاه در نمونه خود در حال حاضر به شما میرود و خود قابلیت تبدیل شدن به یک تبلت را دارا است.

حال تکلیف طرفداران مایکروسافت با این دو دستگاه چیست و کدام یک از آنها برای خرید مناسب تر هستند؟

مایکروسافت به شما میگوید: Surface Pro 4 یا Surface Book؟

به نظر می رسد که مایکروسافت به این معضل به خوبی پی برده است و در این رابطه به کمک کاربران و طرفداران خود شتافته. این شرکت اقدام به ایجاد یک میکروسایت کرده است با یک روند ساده و با چند پرسش اساسی شما را برای خرید یکی از این دستگاه ها راهنمایی میکند. برای ورود به این وب سایت به اینجا مراجعه کنید.

در واقع این وب سایت هشت سوال اساسی و دقیق را از کاربر میپرسد که از نوع نرم افزارهای مورد استفاده وی تا میزان حافظه مورد نیاز و همچنین اهمیت اندازه صفحه نمایش یا وزن را در بر میگیرد. بعد از آنکه به همه سوالات پاسخ داده شود مایکروسافت دستگاه متناسب با نیاز کاربر را به این شکل مشخص میسازد:

مایکروسافت به شما میگوید: Surface Pro 4 یا Surface Book؟

البته شاید تنها 8 سوال کلی در مورد تعیین آنچه یک کاربر به شکل دقیق به آن نیاز دارد کافی نباشد و این وب سایت بیش از همه در راستای کمک به تصمیم گیری و آشنایی با قابلیت های کلی دستگاه های مایکروسافت در این حوزه طراحی شده است. اما تا همین حد نیز برای بسیاری از کاربرانی که مشتاق تهیه یکی از دستگاه های مایکروسافت هستند ولی در نوع و نمونه آن دچار تردید میباشند، کمک کننده است.

اگر به دنبال مقایسه ای دقیق تر از دستگاه های مایکروسافت هستید البته میتوانید به این آدرس در وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید و اطلاعات جزئی تری را در مورد دستگاه های مایکروسافت به دست آورید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.