محافظ خود ترمیم نمایشگر آیفون

آیفون محافظ جادویی آیفون که خط خش ها را ترمیم می کند

این روزها انواع و اقسام قالب های محافظ گوشی و نمایشگر آن در بازار موجود است.لایه های محافظی که گوشی ما را از هر نوع آسیب فیزیکی تا حد زیادی محافظت می کند.اما این بدان معنا نیست که خود این لایه های محافظ از صدمات فیزیکی در امان باشند.حالا شرکت Innerexile به تازگی یک محافظ نمایشگر و یک قاب محافظ برای آیفون ۶ اس اپل طراحی کرده که تنها در چند ثانیه خط و خش های روی خود را ترمیم می کند.در ادامه توضیحات بیشتر و ویدیویی از نحوه عملکرد این محافظ جادویی را تماشا خواهید کرد.

در این نوآوری ، سطح محافظ با میکروکپسول هایی متخلخل که حاوی مایعی چسبناک هستند پوشیده شده است. زمانی که سطح این محافظ آسیب می بیند ، مایع موجود به سرعت محل خراش را پر می کند . سرعت ترمیم در این فناوری به حدی بالاست که گاه حتی متوجه ایجاد خش روی محافظ نمایشگر یا قاب گوشی تان نمی شوید.

این فناوری قرار است ابتدا “محافظ خود ترمیم نمایشگر” برای آیفون ۶s و آیفون ۶sPlus را پوشش دهد. ضخامت این لایه فقط ۰.۲ میلی متر خواهد بود و با لایه ای ضد آب و چربی پوشانده شده و کاملاً با نمایشگر ۳D Touch آیفون های جدید سازگار است.

جالب است بدانید که این محافظ می تواند در مقابل فشار برس های برنجی تا ۲ کیلوگرم مقاومت کند. این سطح مقاومت دو برابر مقاومت در قابی که قبلا توسط Innerexile معرفی شده بود و چهار برابر مقاومت محافظ پشتی LG G Flex 2 است. البته موضوعی که بیشتر جلب توجه می کند قابلیت ترمیم این محافظ است. این محافظ نمایشگر برای آیفون ۶s در حال حاضر از طریق سایت آمازون و به قیمت ۲۳.۹۹ دلار به فروش می رسد . قیمت محافظ برای آیفون ۶sPlus دو دلار بیشتر است.

گجت نیوز