دسته‌ها
سرگرمی و دانستنی ها

پیرزن نابینایی که حملات داعش به اروپا را پیش بینی کرد!

طبق پیش بینی های یک پیرزن نابینا، اروپا در سال 2016 شاهد حملات تروریستی خواهد بود.ذوب شدن یخ های قطبی، افزایش دمای زمین، حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 (20 شهریور 80)، سونامی سال 2004 (1383) و پیدایش گروه تروریستی داعش از جمله پیش بینی های بابا وانگا به شمار می رود. وی که در سال 1996 (1375) از دنیا رفت، همچنین پیش بینی کرد اروپا در سال 2016 (1395)، شاهد حملات تروریستی خواهد بود.

بابا وانگا پیشگویی کرد حملات تروریستی سال 2016 به تأسیس خلافتی به مرکزیت رم منجر خواهد شد. وی همچنین پیش بینی کرد گروه های افراطی در نبردی با اروپاییان، از سلاح های شیمیایی استفاده خواهند کرد. در ادامه پیش بینی های بابا وانگا آمده است اروپا تا پایان سال 2016 از سکنه خواهد شد و تروریست های افراطی، جمعیت اروپا را ریشه کن خواهند کرد.

به گزارش پژوهان به نقل از اکسپرس، «وانژلیا پاندوا دیمیتروا»، معروف به بابا وانگا در دوران زندگی ۸۵ ساله اش، پیش بینی هایی کرد که بیشتر آنها به وقوع پیوست. پیرزن نابینای بلغاری بیش از صد مورد پیش بینی انجام داده که به گفته بسیاری، ۸۵ درصد از آنها به واقعیت پیوسته است.

ذوب شدن یخ های قطبی، افزایش دمای زمین، حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ (۲۰ شهریور ۸۰)، سونامی سال ۲۰۰۴ (۱۳۸۳) و پیدایش گروه تروریستی داعش از جمله پیش بینی های بابا وانگا به شمار می رود. وی — که در سال ۱۹۹۶ (۱۳۷۵) از دنیا رفت — همچنین پیش بینی کرد اروپا در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵)، شاهد حملات تروریستی خواهد بود. بابا وانگا پیشگویی کرد حملات تروریستی سال ۲۰۱۶ به تاسیس خلافتی به مرکزیت رم منجر خواهد شد. وی همچنین پیش بینی کرد گروه های افراطی در نبردی با اروپاییان، از سلاح های شیمیایی استفاده خواهند کرد. در ادامه پیش بینی های بابا وانگا آمده است اروپا تا پایان سال ۲۰۱۶ از سکنه خواهد شد و تروریست های افراطی، جمعیت اروپا را ریشه کن خواهند کرد.

پس از بمباران مواضع گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه، این گروه پایگاه جدیدی در سرتِ لیبی ایجاد کرد. تروریست های داعش از این پایگاه برای آموزش تروریست ها استفاده می کند.

سرکرده های این گروه تروریستی برای مهم جلوه دادن پایگاه سرت اعلام کردند: “سرت کمتر از رقه نیست.” از زمان استقرار پایگاه جدید داعش در سرتِ لیبی، شمار تروریست های داعشی در این مقر، از ۲۰۰ نفر به ۵۰۰۰ نفر رسیده است.
اوایل سال جاری میلادی، داعش نقشه ای را منتشر کرد که در آن اهداف آتی این گروه تروریستی به تصویر کشیده شده است. طبق این نقشه، تروریست های داعشی تا سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹)، اسپانیا، چین، بخشی از آفریقای شمالی و حتی بخش هایی از اروپا را تصرف خواهند کرد.
پیش بینی پیرزن نابینا از حملات تروریستی به اروپا در سال 2016 + تصاویر
پیش بینی پیرزن نابینا از حملات تروریستی به اروپا در سال 2016 + تصاویر
پیش بینی پیرزن نابینا از حملات تروریستی به اروپا در سال 2016 + تصاویر
پیش بینی پیرزن نابینا از حملات تروریستی به اروپا در سال 2016 + تصاویر

پژوهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *