دلیل شهرت حسودترین زن عربستان چیست؟

ام مشاري نام زنی است که در عربستان سعودی زندگی می کند. او یکی از مشهورترین زنان در عربستان است. دلیل شهرت او نیز بسیار عجیب است. او به دلیل قدرت چشم زخم هایش معروف شده است. از او به عنوان حسودترین زن عربستان هم یاد می شود.

گفته می شود که او از کسی یا چیزی تعریف نمی کرد، مگر اینکه آن فرد و یا آن موضوع از بین می رفت و یا دچار بیماری، درد و یا حتی مرگ میشد. از این روی، خانواده و فرزندان او تصمیم می گیرند تا به زعم خود و برای حفظ آبروی خانواده هم که شده او را در اتاقی حبس کنند تا نه کسی او را ببیند و نه او با کسی تعامل برقرار کند.اما به گفته ام مشاری او در این مدت حبس که حدود هشت ماه طول کشیده است و با گذراندن روزهای تلخ و سخت تنهایی به خدا بیشتر نزدیک شده است و توانسته این قدرت منفی را از خود دور کند و دوباره به آغوش خانواده و جامعه بازگردد.

ام مشاري نام زنی است که در عربستان سعودی زندگی می کند.++++++++++ملایی

یک سایت عربی با او مصاحبه ای ترتیب داده است که در اینجا بخشی از آن را می خوانیم.

چگونه متوجه این موضوع شدی؛ منظورم چشم زخم هایت است؟

داستان به روز ازدواجم برمی گردد؛ وقتی به شوهرم گفتم که چقدر چابک و سریع راه می رود و کارهای خانه را به سرعت انجام می دهد. بعد از این حرفها او دیگر قادر به راه رفتن نبود؛ اما ماجرای دوم به زمانی برمی گردد که پسرم مشاری به دنیا آمد. ما آن روز مهمانان زیادی داشتیم که از قضا یک دختر کوچک زیبا هم با آنان آمده بود.  زیبایی او توجه مرا به خود جلب کرد. مدتی نگذشته بود که دخترک تشنج کرد و راهی بیمارستان شد…
وقتی همسرم زنده بود مشکلات کمتری داشتم. او سعی میکرد تا مرا حمایت کند اما پس از مرگ او بچه هایم طاقت من را نداشتند و از وجود من خجالت می کشیدند.

بیشتر قربانیان چشم زخم هایت چه کسانی بودند؟

زنان، چون من بیشتر با آنها همراهی می کردم؛ اما یک بار هم جوانی را در خیابان دیدم که سوار ماشین زیبایی شده بود. به محض تعریف کردن از او در خیابان دچار حادثه شد، خودش زنده ماند اما ماشینش به طور کامل خرد شد.

آیا تا به حال شده از چشم زخم هایت احساس ناراحتی و عذاب وجدان کنی؟

بله. کسی بود که فکر می کنم به خاطر چشم زخم من بیماری مهلکی گرفت و ظرف چند روز از دنیا رفت
(در این لحظه ام مشاری زیر گریه می زند)
من روزهای سختی را سپری کردم ،حتی خواهرها و برادرانم نیز از من پنهان می شدند و بچه هایشان را از من دور می کردند.

حالا چطور فهمیده ای که تغییر کرده ای و آن انرژی منفی و مخرب را نداری؟

من در این مدت تنهایی به خدا نزدیک تر شدم و احساس می کنم دیگر مثل سابق نیستم.

آرزویت چیست؟

آرزویم این است که رابطه ام با دوستان و خانواده ام به حالت عادی برگردد و خطری برای کسی نباشم.

s-oman.net
twbh.com
سعیده ملایی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.