روح آبراهام لینکن در کاخ سفید

از گذشته تا به امروز بسياري از بازديدکنندگان و کارمندان کاخ سفيد مدعي بودند که روح رئیس جمهور سابق آمریکا یعنی  آبراهام لينکلن فقيد را ديدند. در طي نسل‌هاي مختلف بسياري از بازديدکنندگان و کارمندان کاخ سفيد مدعي شدند که روح آبراهام لينکلن فقيد را ديدند. اکنون يک محقق مسائل ماورالطبيعه مي‌گويد که مدرکی مستند از حضور روح لينکلن در کاخ سفيد در دست دارد.

روح آبراهام لینکن در کاخ سفید + عکس

جاشوآ پي وارِن مي‌گويد: در عکسي متعلق به سال 1950 ميلادي که در زيرزمين کاخ سفيد گرفته‌شده تصوير شبح گونه‌اي از يک انسان به چشم مي‌خورد که به اعتقاد من شانزدهمين رئيس‌جمهور آمريکا است.

جايي که عکس در آنجا گرفته‌شده دقيقاً زير اتاق‌خواب لينکلن قرار دارد و ازآنجايي‌که بيشتر گزارش‌هاي رؤيت شبح در کاخ سفيد مربوط به لينکلن بوده، حدس مي‌زنم که شبح درون عکس متعلق به اين رئيس‌جمهور است. هرچند بسياری از مردم به اين قضيه شک دارند و مي‌گويند اين تصوير نامشخص به خاطر تابش نور به وجود آمده است.

برايان بونر از جامعه تحقيقاتي فعاليت‌هاي ماوراءالطبيعه‌ي راکي مونتين با وارن مخالف است و مي‌گويد: اين عکس نمونه کلاسيکي از عکس‌برداري سازه‌ها دردهه 50 است. در آن زمان توجه اصلي روي ساختمان بود نه روي افراد درون عکس. پس از 30 سال تجربه در اين رشته با اطمينان مي‌گويم که شبح درون عکس صرفاً انعکاسي مبهم از يک انسان زنده است.

روح آبراهام لینکن در کاخ سفید + عکس

اين عکس توسط عکاس سابقه‌دار کاخ سفيد بانام اِبي راو گرفته‌شده است. در اين عکس مردي سوار بر بولدوزر جلوي عکس و گروهي از مردان در گوشه سمت چپ قرار دارند. در مرکز نيز تصوير شفافي از يک مرد به چشم مي‌خورد.

روح آبراهام لینکن در کاخ سفید + عکس

پارس ناز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.