تبریک جالب ملیکا شریفی نیا به خواهرش+عكس

ملیکا شریفی نیا با انتشار عکسی از خود و خواهرش برخی خاطرات دوران کودکی با مهراوه را منتشر کرد.

مهراوه و ملیکا شریفی نیا در کودکی ملیکا شریفی نیا سوژه بازی مهراوه شریفی نیا/ تبریک جالب به خواهر +عکس

ملیکا شریفی نیا بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار تصویری دو نفره از خود و خواهرش به بیان خاطرات دوران کودکی پرداخت و نوشت: بچه که بودیم تفریحاتِ خیلی جذابی داشت و طبیعتاً مثل همه خواهر برادرا سوژه تفریحاتشم من بودم!

از خیلیاشون بگذریم بهتره ! ولی یکی از تفریحاتش که هنوز هم برای من جذاب ترین و صد البته که ترسناک ترینشونه اینه که: یادمه هر وقت می نشستیم رو به روی هم ، یا بهتره بگم من میرفتم مثل بختک می نشستم جلوش ببینم داره چیکار می کنه تا حوصله م سر نره ، همینجوری که داشت نگام می کرد که آخه تو چی میگی این وسط و اینا… یهو نگاهشو می نداخت پشت سرم و با به قیافه ی نگران و عجیب غریبی زیر لب به یکی می گفت مثلا برو!

منم سریع بر می گشتم پشت سرم ببینم کیه ! هیچکس نبود.. بعد آروم برمی گشتم ببینم هنوز داره به طرف نگاه می کنه یا اشتباه کردم ، که می دیدم خیلی عادی سرش تو کتابشه و انگار نه انگار!

منم همینطور یه چشم به پشت سر و یه چشم به خودش می موندم ببینم بازم کسی رو می بینه یا نه.. تا وقتی حرف نمی زدم همه چی عادی بود! تا می گفتم : خواهر جون.. سریع به جای اینکه منو نگاه کنه ، با اخم به اون آقای روح (!) نگاه می کرد و این دفعه بهش اشاره می کرد که بیا!

منم که از ترس زبونم بند اومده بود تا میومدم بگم اون چچچیییه، با لبخند می گفت جان؟ هیچی عزیزم هیچی! یه دو تا سرفه نمادین هم می نداخت پشتش و دوباره می رفت سراغ کتابش!

خلاصه که بنده روزی صد بار از ترس می مردم و زنده می شدم تا بالاخره اونقدر بزرگ شدم که بفهمم هر وقت مزاحمش می شم اینکارو می کنه تا بترسم و برم پی کارم ! منم که ماشالا با روح و این چیزا هم قدرتِ سیریش وارم رو

از دست نمی دادم همچنان هر روز می رفتم پیشش و با اون روحِ مرحوم دست و پنجه نرم می کردم و حالا جالبی قضیه اینه که اون اصلا اهل فیلم ترسناک و این حرفا نبود و من همیشه عاشق این چیزا بودم!

طوری که هر بار از جلوی تلویزیون رد می شد جیغش در میومد که اینا چیه می بینی و صداشو کم کن و فلان! یکی نبود بگه خودت شروع کردی! واقعا هنوزم فکر می کنم علاقه ای که تو اون سن به کشفِ جن و روح داشتم به خاطر همون بازىِ آقای روحِ خودش بوده!

 

%image_alt%

 

خلاصه که با تمام این بازی ها و مزاحمت هایی که براش ایجاد می کردم یک عمر در کنارش به من خوش گذشته، چون در نهایت من کار خودمو می کردم و اونم بالاخره مجبور می شد باهام بازی کنه!

عزیزترینم
مرسی که به دنیای من اومدی
مرسی که همیشه مراقبم بودی
برام خواهری کردی
مادری کردی
حتی دیده شده پدری هم کردی!
هر کاری که تونستی و نتونستی
برای من انجام دادی
خواهر مهربونم
همدم همیشه گیم
مرسی که به دنیا اومدی
عاشقانه دوستت دارم
تولدت مبارک
جام نيوز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.