برهنه شدن قهرمان اسکی لبنانی

برهنه شدن قهرمان اسکی لبنانی (عکس)

برهنه شدن قهرمان اسکی لبنانی

تصاویر نشان می‌ دهد که جاکی شمعون لباس‌ های خود از جمله لباس‌ های زیر را به ترتیب از تن در می‌ آورد تا تقریبا برهنه شود و با پوزیشن‌ های مختلف روبروی دوربین بایستند.جاکی شمعون در بیانیه ای که سایت‌ های لبنانی آن را منتشر کردند، اعلام کرد که این تصاویر در شهر سوچی روسیه که بازی‌ های المپیک در آن برگزار می‌شود گرفته نشده است.

 

بنا بر این بیانیه، تصاویر یادشده متعلق به یک جلسه عکاسی ویژه یک مجله ورزشی اتریشی بود که می‌خواست تصاویر و مشخصات ورزشکاران از چند کشور را منتشر کند. او یادآور شد که این تصاویر متعلق به سه سال پیش است.

 

این دختر ورزشکار لبنانی، ناراحتی خود را از انتشار این تصاویر و جنجال پس از آن در این شرایط زمانی ابراز ناراحتی کرده و گفته است تصاویر منتشر شده با آنچه که در این فیلم ویدیویی نشان داده می‌شود، کاملا متفاوت است.

برهنه شدن قهرمان اسکی لبنانی (عکس)

جاکی از هموطنان خود نیز پوزش خواسته و افزوده است: لبنان کشوری محافظه کار است و این تصاویر فرهنگ ما را نشان نمی‌دهد. من انتقاد‌ها را کاملا درک می‌کنم.او افزوداما من اکنون در بازی‌های المپیک حضور دارم.این تصاویر را که این روز‌ها دست به دست می‌شود، قبلا ندیده بودم و این ناراحت کننده است.

 

از کسانی که این فیلم را دیده‌اند می‌خواهم دست از باز نشر آن بردارند. به این ترتیب می‌توانم بر آنچه که انجام می‌دهم تمرکز کنم. باید تمرین کنم و مسابقه بدهم.در این فیلم ویدیویی هنگامی که عکاس از جاکی می‌پرسد: کدام سخت‌تر است، اسکی یا حاضر شدن در جلسه عکاسی، می‌گوید:عکاسی سخت‌تر است، عادت نکرده‌ام در وضعیت برهنه از من عکسی گرفته شود.

برهنه شدن قهرمان اسکی لبنانی (عکس)

جاکی در فیلم خاطرنشان می‌کند که ساکن سوئیس است و در رشته تنظیم و برگزاری مراسم ورزشی تحصیل می‌کند. او می‌گوید که زیاد اسکی می‌کند.روزنامه “النهار” به نقل از منابع آگاه نوشته است که کمیته اجرایی سازمان المپیک لبنان، عصر سه شنبه جلسه‌ای فوق العاده برای بررسی ادامه حضور “جاکی شعون” در بازی‌های المپیک زمستانی روسیه برگزار می‌کند.

 

 

منبع:تک مهر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.