عكسهايى از پردرآمدترين زنان هاليوود!

Uuجنیفر لارنس
جنیفر لارنس تنها ۲۵ سال دارد اما به نوشته مجله “فوربس” پردرآمدترین هنرپیشه زن در جهان به شمار می‌رود. بازی در مجموعه فیلم‌های “عطش مبارزه” شهرت این هنرپیشه جوان را بیش از پیش کرد. جنیفر لارنس تنها در فاصله یک ساله ژوئن ۲۰۱۴ تا ژوئن ۲۰۱۵ از طریق بازی در فیلم‌های سینمایی و تبلیغات تجاری ۵۲ میلیون دلار درآمد داشته است.

گوناگون
اسکارلت جوهانسون
بازی در فیلم‌های موفق “انتقام‌جویان” و “لوسی” اسکارلت جوهانسون، هنرپیشه ۳۰ ساله هالیوود را به یکی از پردرآمدترین هنرپیشه‌های زن تبدیل کرده است. او همچنین چهره تبلیغاتی برند مشهور “دولچه و گابانا” و شرکت تولید آب معدنی “سودا استریم” بوده که در یک سال گذشته برای وی ۳۵/۵ میلیون دلار درآمد به همراه داشته است.

ملیسا مک‌کارتی
ملیسا مک‌کارتی، کمدین آمریکایی با ایفای نقش در فیلم‌های “تمی” و “جاسوس” نشان داد که حتما نباید هماهنگ با معیارهای زیبایی هالیوود بود تا بتوان تماشاگران را به سالن‌های سینما کشاند. او در کنار هنرپیشگی همچنین یک شرکت تولید پوشاک مخصوص افرادی با سایز بالا دارد. درآمد وی در سال گذشته ۲۳ میلیون دلار بوده است.

گوناگون
فن بینگ‌بینگ
فن بینگ بینگ، هنرپیشه چینی، تنها هنرپیشه غیرآمریکایی است که نامش جزو ده نفر نخست فهرست فوربس آمده است. او با ایفای نقش در فیلم “مردان ایکس: روزهای گذشته آینده” و نیز “مردان آهنین ۳” در خارج از چین به شهرت رسید. فن بینگ بینگ همچنین به واسطه همکاری با نام‌های تجاری مشهوری همچون “لورئال” (تولید کننده لوازه آرایشی) درآمدی ۲۱ میلیون دلاری داشته است.

جنیفر انیستون
جنیفر انیستون در سال گذشته ۱۶/۱ میلیون دلار درآمد داشته است که بخشی از آن به خاطر بازی تحسین‌شده‌اش در فیلم “کیک” باز می‌گردد. انیستون که به تازگی برای دومین بار ازدواج کرده‌، همچنین چهره تبلیغاتی یک شرکت تولید لوازم بهداشتی پوست و مو و یک شرکت تولید‌کننده آب معدنی است.

image image image image image image image image image image

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.