دسته‌ها
تازه های روانشناسی

زنان آمریکایی به دنبال شوهران فراری سعودی

شمار زیادی از زنان آمریکایی که در سال‌های گذشته با دانشجویان عربستانی ازدواج کرده و از آنها صاحب فرزند شده اند با ایجاد سایتی بر روی اینترنت و انتشار تصاویر خانوادگی شان با همسران عربستانی شان، خواستار بازگشت آنها به زندگی مشترک و سرپرستی فرزندانشان شده اند.

این زنان آمریکایی با ایجاد سایتی تحت عنوان “فرزندان عربستانی رها شده در آمریکا” خواستار بازگشت همسران عربستانی شان شده اند که پس از پایان دوره بورس تحصیلی این کشور را ترک کرده اند.

زنان مذکور، نام و مشخصات همسران عربستانی شان را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی شان به همراه همسران و فرزندانشان را در این سایت منتشر کرده و نوشته اند: همسرانتان، خواستار بازگشت شما هستند.

سابقه ارتباط و ازدواج دانشجویان عربستانی با زنان امریکایی و ازدواج با آنها به دهه هشتاد قرن گذشته برمی گردد. پس از آن، این روند برای مدتی کاهش یافت، اما در دهه گذشته با از سرگیری بورسیه دانشجویان عربستانی و اعزام آنها به امریکا بار دیگر این ارتباط و تعامل از سر گرفته شد.

در این سایت آمده است: زنان آمریکایی که شوهر عربستانی داشته اند، پس از بهره گرفتن از کلیه روش های ارتباطی با همسرانشان و ناکامی در رسیدن به نتیجه مناسب، اقدام به ایجاد سایت مذکور نموده اند که موضوع باردار شدن زنان مذکور از همسران عربستانی شان باعث قطع ارتباط میان آنها و حتی انکار رابطه زوجیت و فرار از مسئولیت هایشان با بازگشت به کشورشان شده است.

العالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *