اعتراف شرکت پپسی: آب معدنی آکوفینا از لوله شیر است

شرکت پپسی اعتراف کرد که آب معدنی آکوفینا آن نه تنها از آب خالص و یا آب چشمه تولید نمی‌شود، بلکه از آب معمولی و شیر تهیه می‌شود. در حال حاضر، از شرکت پپسی خواسته شده است که از انتشار آب معدنی‌هایش جلوگیری کند و برچسب آن را عوض کند تا این باور عمومی را که آب‌هاش خالص است برطرف کند.

بسیاری از افراد به این علت که کیفیت آب برایشان بسیار مهم است ترجیح می‌دهند از آب معدنی‌های خالص و باکیفیت استفاده کنند. برخی افراد بر این باورند که آب معمولی و یا آب شیر بارها با داروها و موادی دیگر دستکاری می‌شوند اما متاسفانه اخیرا شاهد این هستیم که بطری‌ها یا قوطی‌های آب‌ معدنی نیز چندان قابل اعتماد نیستند و کیفیتی بهتر از آب معمولی یا آب شیر ندارند.

بطری های آب معدنی این کارخانه با آب راکت پر می شوند+ عکس
آب معدنی آکوفینای یکی از پرفروش‌ترین برندهای آب معدنی در جهان است که در بسیاری از کشورها از جمله ایران به فروش می‌رسد و ممکن است بر اثر این یافته‌ها راجع به کیفیت آن خرید و فروش آن کاهش یابد.
شرکت پپسی گفته است که تمام محتویات آب معدنی‌هایش از آب شیر یا لوله‌کشی نیست و مقداری آب خالص نیز در آن‌ها وجود داشته و تنها نوشته روی بطری‌ها نمی‌تواند گویای همه اطلاعات مربوط به منابع استفاده شده برای تولید آن‌ها باشد.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.