دعوای خونین دختری بخاطر قیمت غذا با رستوران دار +عکس

دعوای خونین دختری بخاطر قیمت غذا با رستوران دار (عکس)

دعوای خونین دختری بخاطر قیمت غذا با رستوران دار

 

دختر زیبایی که سر قیمت غذا با سرآشپز یک رستوران جدال خونینی داشت را در عکس زیر مشاهده می کنید.

 

به گزارش ایران ناز دختري که براي غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قيمت غذا به سرآشپز حمله کرد.جما تيمني با کوبيدن ليوان شيشه اي به سر کارولين هيل 24 ساله که براي دوستش جشن تولد گرفته بود، سر او را شکست.

 

ماجرا ازین قرار بود که کارولين هيل از کنار جمادر حال عبور بود که ناگهان انگشتي از پشت به سر کارولين برخورد کرد. بعد ضربه‌اي هم با دست به سرش وارد شد. هنگامي که او به عقب برگشت ناگهان جما تيمني ليواني را که در دست داشت به سر کارولين کوبيد.

 

دعوای خونین دختری بخاطر قیمت غذا با رستوران دار (عکس)

 

خانم هيل گفت در ابتدا انقدر شکه شده بودم که متوجه اتفاقاتي که اطرافم افتاده بود نشدم. تنها متوجه شدم که مايه‌اي دارد از سرم به پايين مي‌ريزد. در ابتدا تصور کردم محتويات ليواني که به سرم خورده در حال ريختن است. اما هنگامي که عکس العمل ديگران را ديدم تازه به خود آمدم و به دست و لباسم نگاه کردم و ديدم خون از سرم جاري شده‌است.

 

در اين هنگام مردم با گروه امداد تماس گرفته و او را به بيمارستان رساندند. پزشکان با 10 بخيه به زخمش را پانسمان کردند. خانم هيل بسيار از اين حادثه اظهار ناراحتي کرد چرا که جاي زخم رو ي پيشانيش براي هميشه مي‌ماند و او با ديدن زخمش هميشه به ياد آن حادثه مي‌افتد.دادگاه جما تيمني را به 18 ماه زندان و پرداخت 1.5000پوند محکوم کرد. اما خانم هيل از اين مجازات راضي نبود چرا که تغييري در زندگي او به وجود نمي‌اورد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.