بازیگر کمدین دروغگو جریمه شد

استیو راناسیزی کمدینی که درباره حضورش در روز یازدهم سپتامبر دروغ گفته بود از حضور در یک کمپین تبلیغاتی محروم شد.

استیو راناسیزی در ماه آگوست در یک برنامه تلویزیونی ظاهر شد و در برابر دوربین از این که داستانی ساختگی درباره حضورش در برج جنوبی از برج‌های دوقلوی تجارت جهانی گفته بود، عذرخواهی کرد.

او گفته بود سال ۲۰۱۱ در برج جنوبی تجارت جهانی حضور داشت و پس از برخورد هواپیما از آنجا فرار کرد. این کمدین که گفته بود از طبقه ۵۴ برج جهانی فرار کرده بود پس از این افشاگری درباره خودش و عذرخواهی از دروغی که گفته بود، حالا باید پای تاوان این دروغ بایستد.

حالا برنامه تلویزیونی که آگهی خود را با حضور این چهره کمدی پیش می‌برد، می گوید باید تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد به همکاری با وی ادامه دهد یا خیر.

رستوران زنجیره‌ای مینیاپولیس با صدور بیانیه‌ای گفت هنوز تصمیم نگرفته که از این بازیگر به عنوان چهره تبلیغاتی‌اش استفاده کند یا خیر.

این بازیگر یک برنامه یک ساعته نیز داشت که باید امشب (شنبه) در مرکز کمدی ارایه می‌کرد اما حالا معلوم نیست که این شبکه بخواهد اجازه پخش این برنامه را بدهد.

راناسیزی ۳۷ ساله هفته پیش با نیویورک تایمز نیز گفتگو کرده بود و سه شنبه عذرخواهی رسمی او در این روزنامه نیز منتشر شده بود. او گفته بود نمی‌داند چرا این دروغ را گفته اما خواستار این است که عذرخواهی‌اش پذیرفته شود.

شبکه اف ایکس اما گفته همکاری او را به عنوان یکی از شخصیت‌های «لیگ» که ۱۱ فصل است ادامه دارد، قطع نخواهد کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.